Kapat

İtalya güzeli Messi'ye rakip çıktı! Bu kadar güzel bir kızın çok iyi futbol oynayabilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu yılın İtalya güzeli seçilen Debora Novellino bir futbol ustası çıktı! İtalya kadınlar Serie A'da Pink Bari forması giyen güzel futbolcu yeteneklerini kamera karşısında da gösterdi. Bu kadar güzel bir kızın bu kadar iyi futbol da oynayabilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Ayrıca bu görüntüler "Kadınlar futboldan oynayamaz!" tabusunu yıkmıyor mu?
Haberin videosu;

İtalya güzeli Messi'ye rakip çıktı! Bu kadar güzel bir kızın çok iyi futbol oynayabilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Sorunun başlığını görünce daha iyi bir performans bekledim ama yok yani. İki top sektirmekle futbol oynamış olmuyor. Ha sektiriyor da neye sektiriyor anlamadım. Bunun gibi niceleri çevremizde var hatta daha da iyileri :D Tek farkı güzel oluşu, yoksa x şahsı gelip aynı hareketlerle video çekse "Bu kız napıyo aq" gibi söylemler dönerdi. Görselcilik... Ah sen nelere sebepsin.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu futbol değil ki sadece birkaç hareket yapmış yani Messi ile alakası yok 90 dakika sahada kondisyon korumayı, birçok darbe karşısında ayakta kalabilmeyi ve en imkansız yerlerden çevik hareketlerle gol atabilmeyi denesin bakalım? :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Buna güzel diyemem, mümkün değil.

1|0
    0|0
  • İtalya guzeli mi :/
    Ben sok

2|0
    0|0
  • İyide video da bir şey yaptığı yok topu sektirmeye çalışıyor sadece :/

0|1
    1|0
  • Bazilarina gani gani, bize gelince hani 😂
    Helal diyorum. Bizde de Serenay Aktas var. Onyargilari yikmak icin cok guzel ornek teskil ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar futbol oynayamaz diye bir şey yok zaten, bu yüzden değerlendirmiyorum.

0|0
    0|0
  • vayyy be

0|1
    0|0
  • yürü gitsin lan kimse messi'ye kafa tutamaz

0|0
    0|0
  • Bende lebrona rakip çıkarım artık 😅😋

0|0
    0|0
  • Abi keşke zamanında başlasaydım ben de simdiye futbolcuydum. :(

0|0
    0|0
  • Bayıldım

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunu güzel seçen jürilerin gözleri sağlam mı bir de başlığa bak messiyle bağlantı kurulmuş vay anasını

1|0
    0|0
  • Bu mu messiye rakip? Bu mu çok iyi oynanan futbol? İşte tam da bu yüzden KADINLAR FUTBOLDAN ANLAMAZ 😂😂😂😁

0|0
    0|0
  • Iyide futbol oynamiyo ki top sektiriyor bu gayet normal degil mi sıradısı bir durum yok ki

0|0
    0|0
  • göz var izan var bunun birinci olması için jurinin kör olması lazım.

2|0
    0|0
  • Allah vergisi 😄

0|0
    0|0
  • Beştebeş çekişelimm

0|0
    0|0
  • bu muymuş güzel? sitede bile bundan daha güzelleri var be :) öyle değil mi @xlaubs2

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin böyle olur ^_^

0|0
    0|0
  • helal olsun

0|0
    0|0
  • Çok da bir şey yapmamış ama bu bile bir kadın için güzel bir yetenektir tabi :D

0|0
    0|0
  • Kız ne güzel ne de iyi oynuyor

0|0
    0|0
  • kesinlikle kadınlar dA FUTBOL OYNAYABİLİR SONUÇTA BİR SPOR

0|0
    0|0
  • Bu futbol oynamayı bilmiyor ki :Dd bunun yaptıklarını gözüm kapalı yapıyorum

#KanatlarımRuhumda

0|0
    0|0
  • Ne güzel poposu var oyhş :*

0|0
    0|0
  • Sor bir tek kale maça var mıymış

0|0
    0|0
Yükleniyor...