Kızınız "hande'lere ders çalışmaya gidiyorum" derse yüzünüz hangi şekli alacak?

yapılan araştırmalara göre türkiye'deki hatun familyasının %78.9'u pompaya gitmek için izin alamayacağından bir arkadaşına ders çalışmaya gitme bahanesine başvuruyor.şimdi gün gelecek devran dönecek ana baba olucaz ve ola ki bir kızımız olur da bize "annecim/babacım ben akşam hande'lere ders çalışmaya gidicem"derse ne yapıcaz?pazar pazar dert oldu içime...

not:bu soruda kullanılan kişi,kurum ve isimler tamamen hayal ürünü olmayıp,aksine gerçeğin ta kendisidir.

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben de arkadaşıma ders çalışmaya gittim lisedeyken gayette oturup ders çalıştık.Annem babam beni öyle yetiştirdi,yalan söylemem ve kızımda gelip desin ben kızıma güveniyorum aynı ailemin bana güvendiği gibi.

O yüzden ister Hande'ye gitsin ister Ayşe'ye.

2|2
    0|0
    • Ahmetlere gitsin ne fark eder ailesini biliyorsam kızıma güveniyorsan Ahmet gelsin biz de kalsın ne fark eder.Yetiştirme tarzı çok önemli.Ben art niyetli değil onu sınırlandıracak da değilim

• handeyle annesini bir gün davet edelim tanışalım sevgili kızımcım ondan sonra gidersin kalmaya. ben de tanıyım kim olduklarını içim rahat etsin.

annemin taktiği, iyidir

1|0
    0|0
  • bir kere benim kızım bana sevgilisine giderken "ben handelere gidiyorum anne" deme gereği duymaz. duymayacağı şekilde yetiştiricem ben onu çünkü. tıpkı benim ailemin beni yetiştirdiği gibi. her ne olursa, ne yaparsa yapsın benim bilgim dahilinde yapması en doğrusu çünkü bana göre. öbür türlü kısıtlayıp, kısıtlayıp çocuğu yalana teşvik edersen ne yapmadığı halt kalır, ne de başına birşey gelse nerede ve kiminle olduğunu bilebilirsin. ben özgür yetiştirildim mesela. 18 yaşıma gelene kadar kimse elimi bile tutmadı. özgürdüm çünkü. biliyordum istediğimde birşeyleri yaşayabileceğimi. acele etmeye gerek duymadım. ama bugün bakıyorsunuz, kısıtlanan çocuklar 14-15 yaşında cinsel ilişkiye sürükleniyor. dolayısıyla ben özgürlük + doğruluktan yanayım kendi tecrübelerime dayanarak.

0|0
    0|0
  • doğru söyledin de hoş söyledinde ben gece gece tek başıma bir arkadşıma kolay kolay gidemem. gidersemde ailem bırakır ve alır. o yüzden aynını yavruceğime de uygularım. yazık çok sıkı bir hayatı olacak ama napcan be yavrumm mecburrr

0|1
    0|0
  • senı ben bırakacagım hem aılesı ıle tanısmıs olurum derım.

zaten anlaşılır gerısı konusmanın seklıne göre.

0|0
    0|0
  • kadınları sekste edilgen ve kullanılan taraf olarak gördükçe bu soruları daha çok sorarsınız siz.

3|1
    0|0
  • Bi kere o Hande degil Merve'lere olacakti!

1|1
    0|0
  • onun terbıyesını zaten anne baba verır sen terbyesını doğru verdyesen sorun yok...

0|0
    0|0
  • kullandığın terim çok yanlış , kafa yapın belli, kınıyorum seni ,

tabiki insanlar önüne gelenle birlikte olmamalı, sen düzgün düşünsen kızın ya da oğlunda da sorun yaşamazsın merak etme, biraz kafanı arındır ,

0|0
    0|1
  • Ne b.k yiceksen bizim evde yap derim

0|0
    0|0
  • Hande bize gelsin veya

Handenin ve annesinin numarasını yaz bakayım bana :)

0|0
    0|0
  • anası babası pompacı olan çocugun kendisi otostopçu olur karşiim

0|1
    0|0
  • Gideceği evde mutlaka anne-baba olmalı. Yoksa izin vermem, terliği yer

0|1
    0|0
  • yazilida handeyi alınca hande hande çektirdim ona ~.~

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Annende bundan şu kadar yıl önce ayşelere ders çalışmaya gitmişti sonucunda sen oldun otur oturduğun yerde kırarım bacaklarını derdim .

2|0
    0|0
  • Sen o dersten kal yavrum.

y.e.

2|1
    0|0
  • Taytını unutma hande'de..

link

1|0
    0|0
  • :D hande bize gelsin odanda çalışın dersinizi

0|0
    0|0
  • Hande değil o "merve"

1|0
    0|0
  • yüzümün bir şekil almasına gerek yok .Handan ise o gelsin ,Merve ise ben senin yerine giderim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...