Sevgilimle olan ilişkimin ilk baştaki gibi olması için n'apmalıyım?

Ben çevremde beğenilen biriyim beni yakından tanımayanlar çok havalı olduğumu olduğumu falan düşünüyor. Ama tanıştıktan sonra ilk başta gördüğüm ilgiyi göremiyorum. Tanıştıktan sonra kolay, saf, temiz biri olduğum düşünülüyor ve baştaki ilgi alaka kalmıyor. Mesela başta sevgilim benimle çok ilgileniyodu çok beğendiğini söylüyodu. Şimdi ilgisi çok azaldı mesela bugün hiç mesaj atmadı ve bende atmıyorum üstüne düşmemek için. İlişkimizin en baştaki gibi olması için neler yapmalıyım?

Güncellemeler:
ilk basta arkadaslarım istememişti onu bana yakıstırmıyolardı ama ben seviyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence ondan daha değerli oldugunu göstermelisin etrafta sevilen birisin en önemlisi kızsın onu kıskandır ama hiç belli etmeden mesela çağırdığ her yere gitme başka erkeklede takıl ona bağlı kalma biraz da gizemli işe yarıcaktır

1|0
    0|0
    • Tamam denicem bunu tesekkürler :)

• Yorum bir alta olcakti yanlis yere yapmisim:)

• Çok haklısın tesekkür ederim yardım için :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendin ol, dışarıyada nasılsan öyle görün bu ilişki düzelmez. Bir dahakine seni sen olduğun için seven biri ancak kendin olursan çıkar karşına...

1|0
    0|0
  • Onun bu rahatlı hata yapmasina neden olucak. Sende hatasini iyi degerlendir ve affetme. Seni kaybetcegini hissettigi an cok pisman olur ve alakasi tavan yapar;)

1|0
    0|0
  • İnsanlar nedense zoru severler yani şöyle izah edeyim

kaybetme korkusu olmalı

1|0
    0|0
  • windows da sistem geri yükleme var ama insanlarda bu yok en iyisi kafasına vur berki hafıza kaybı ile bunu başara bililirsin

0|0
    0|0
  • çok sıkma çocuğu sürekli mesaj falan atıyosan bıkmıştır artık

0|0
    0|0
  • Elde ettikten sonra hevesi kaçmış belli ki. Sevmiyor yani kuzucum seni. Ayrıl.

0|0
    0|0
  • Doğal ol yeter

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanırrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onu tekrardan cezbetmelisin ve bunu umadiğı zamanlarda yapmaya özen göster

1|0
    0|0
  • demekki sende sevmedigi bir huy kesfetti.

0|0
    0|0
  • yaptigin dogru yani sevgilinin fazla üstüne gitmemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...