Drogba 6 ay daha Galatasaray'da futbol oynayıp futbolu bırakmak istiyor?

Neler düşünüyorsunuz.. Ayrıca Drogba Fildişi Sahillerinde bir Galatasaray Futbol Okulu açmayı düşünüyor..

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Umut'la yıllarca idare etmiş taraftarız Drogba isterse 10 yıl daha oynasın hiç sorun değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet böyl bir isteği var bende duydum fenada olmaz aslında bütçeyide zorlamadan 6 ay geçirebilir bizde takıma abilikte yapar yeri gelir Derdiyokla birlikte 2 tane kule gibi forvet olur ceza sahası içinde çok sıkıntı yaratır bu ikili Galatasaray adına olumlu olur yeri gelir futbolcu olarakta yeri gelir abi yardımcı antrenör gibi takıma katkı sağlar.

1|0
    0|0
  • evet kombine fiyatları için taraftarı çekmek için tekrar gelecek gelsin valla eren le kolbeinnle feena olurlar özlemiştik zaten drogbabayı

1|0
    0|0
  • Bize 1,5 yılda önemli emekler vermiştir ama kendisi maalesef 94 yaşındadır. Devre arasında yönetimini böyle bir hamle yapacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bütçeyi zorlamayaacağını söyledi

• 3ay

Bilmiyorum futbolu bıraktırdıktan sonra teknik heyete geçecekmiş sanırım

• 3ay

Levent Nazifoğlu'nun son açıklaması da gelebileceği yönünde aslında. Teknik heyet olayı bizden ayrılırken de ona teklif edilmişti. O dönem Ünal Aysal böyle bir teklifi gündeme getirmişti ve Drogba da açık kapı bırakmıştı. Genç forvetler için büyük bir idol ve öğretmen olur.

• İnsallah gelir, cok özledik coook.

1|0
    0|0
  • Doyamamıştım. Gelsin :D

1|0
    0|0
  • Gelir mi ki :)

1|0
    0|0
  • heralde yaşlı diye başka takımlar pek ilgilenmedi

0|1
    0|0
    • 3ay

djgklsdjfsl yaşı değil işlevi önemli :D gelince görürüz :)

• 3ay

gelmesi önemli değil de fil dişi sahillerinde böyle bir okul acarsa fena olmaz

• Bu saatten sonra paranıza yazık

0|1
    0|0
  • Drogbanın ceza sahasında durması bile tehlike. Ama takimda bir Lider Sneijder var 2. Bir lider takımın huzurunu bozar

1|0
    0|0
  • Paraya mı sıkışmış acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...