Fatih Terim Galatasarayın Başına Geçse Nasıl Olur?

Bu şekilde iddilar var ama taraftar Riekerinkin arkasında duruyor

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Terim gelmesin istemem, kendisini galatasaray'dan büyük sanıyor. Aslolan kulüptür. O egosuyla anca balon kupası alır anca.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terim'in yanlışları var ama seviyorum o adamı;Galatasaraylı olarak..
    Gelsin derim ben..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Milli takım kurtulur
    Gs kümeye düşer 😂😂😂 de jong , snajder kanser olur 😂😂😂 çok da fena sayılmaz 😂😂😂

0|0
    0|1
  • Ya artık kurtulun şu adamdan, ne güzel kadronuzu kurmuşsunuz, bırakın bu taktik bilmez cahil herifi

0|0
    0|1
  • hiç bir bok olmaz o adam egosunu tatmin etmek için herşeyi yapar şansa bala aldırdı galatasayara kupaları sonrada adını koydurttu imparator sonra salla başı al maşı

0|0
    0|0
  • Terim de teknik taktik yok ki , baskı var öfke var gaz var , galatasaray tarihi hatasını lucescuyu göndermekle yaptı

0|0
    0|1
  • Neden böyle iddia çıktı anlamadım

0|0
    0|0
    • 3ay

fatih terim in doğum gününü kutlamışız basın toplantısında bir muhabir eski takımınız doğum gününüzü kutladı ne düşünüyorsunuz dedi fatih terim de galatasaray benim takımım eski takımım değil dedi ondan manşet oldu bizim basın da abaratmayı pek sever

• Keşke gelse. Nankörlere lafım; Fatih TERİM, Galatasaray'a hep başarı getirmiştir.

0|1
    0|0
  • Türk futbolunda Terim dönemi bitmiştir bence..

0|0
    0|0
  • terim efsanedir ama riekerink bey var çok da seviyoruz memnunuz

0|0
    0|0
  • geçmesini isterim

0|0
    0|0
  • Saçmalık oldlur

0|0
    0|0
  • kokusu çıktıysa yakında başında

0|0
    0|0
  • bir Fenerbahçeli olarak bence süper olur hem de Milli Takım kurtulur )))

0|0
    0|1
  • Hoş olur.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• gitmeseydi iyiydi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...