Sevgilimle buluşurken ve buluşmadan önce vs deyişik duygular hakkında yardımınıza ihtiyacım var . okuyn ntfn

arkadaşlar benm 1 sevgilim var tam olarak seviyormuyum sevmiyormuyum buna siz karar verin nütfen ben işin içinden çıkamıyorum. şöyleki sevgilimle buluşduğum zaman çok mutlu oluyorum 2-3 saat birlikte zaman geçirioruz pişman olmuorum akşam eve dönünce diorm keşke yine yanımda olsa felan özlüyorum. aradan 2-3 gün geçince buluşmak istemiyorum . ilgilenmek istemiorum sevglm zorluyor gidiorum yanına yine çok mutlu oluorm diorm iyik gelmişim ama ayrılınca yine aynı 2-3 gün sonra soğuyorm biraz sanki ben ne ayağım sizce bana yol gösterin teşekkürler :) Şu an onun yanında geldim çok sveiorum die düşünüourm ama 2-3 gn snra böle olmucam biliorm . ilişkinin sonu ne olur vs yardımmm. teşekkürler ...

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• soru çok eğlenceli adamım :)) kendini 2-3 güne kadar tekrar soğurum diye şartlandırma geçirdiğiniz güzel günleri aklına getir :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• değişken birisin ya da yeterince sevmiyorsun herhalde zamanla düzelirsin .

0|0
    0|0
  • bu ilişkinin sonu hüsrab jardeşim benden demesi...birgün bu yorumu hatrlarsın ..hüsran olunca mesaj at...

0|0
    0|0
  • sevsen sürekli yanında olsun istersin kendi zamanın daha değerli olduğu için daha sonra buluşmak istemiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...