Fenerbahçeli futbolcu bekir irtegün "futboldan soğudum" demiş trtspor da, Bekir tam olarak neyi ima etmiş?

Futbol dışı şeylerden çok yoruldum ben. Üzücü olaylar yaşadık. Bu üzücü olaylar sonrasında belki Şu an benim yaptığım gibi herkes bir şeyler söyledi. Ama bizim ülkemizde hep fikirler söyleyip o fikirler doğrultusunda bir şeyler olmaması. Bunlar beni çok yordu. Zaman zaman futboldan soğuduğum da olmuştur. Ama iyisiyle kötüsüyle bir sezonu bitirdik.

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• saha dışı olaylar futbolun önüne geçti demek istemiştir.hepimizi soğuttu bu olaylar

0|0
    0|0
  • Adam doğru söylemiş Futbol konuşacağımız yerde cinayetleri ve Muzları konuşuyoruz

0|0
    0|0
  • ÖSS paragraf sorusu gibi soru sormuşsun. asjldkjaskljals

İnsanlar hayatını kaybetti maç uğruna bu sene, bir sürü çirkin olaylar yaşandı.. doğru söylemiş bence..

0|0
    0|1
  • şike olayı eskidi artık, trabzon kupa maçını kaybetti. O yıl olduğu gibi fenere yenildi.

0|0
    0|0
  • bazı insanların her ayın belli dönemlerinde özel günleri olur bekirinde özel günü olsa gerek

0|0
    0|0
  • lan o kadar bekledim o röportaşı duyöak için işim çıktı dinleyemedim bunumu söylemiş .

0|0
    0|0
  • Futboldan sadece o değil hepimiz soğuduk. Holiganlık yapanından ölüme, muzuna kadar gına geldi...

0|0
    0|0
  • Maşallah sende spor muhabiri gibisin

0|1
    0|0
  • fenerbahçe düşmanlıgını bırakmısın sayın bayan :)):?

0|1
    0|1
  • sakın ha bekir senin febe formasıyla kendi kalene atacak daha çoooook golün var

0|0
    0|0
  • ''aşk bazıları için 6 harflidir'' FUTBOL

bu sözü digitürk senin için söylemiş

0|0
    0|1
  • Futbolu burakıcam ticarete atılıcam diyor yani

0|0
    0|1
  • Bekir Futbolcumuymuş :D

0|0
    0|1
  • tam olarak neyi ima etmiş? buna çok güldüm adam açıklamışya işte anlamadın mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...