2010-2011 lig şampiyonu kim?

Sizce kupa fenerden alınıp trabzona verilmeli taraftar gözlüklerinizi çıkartın yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
yorumları gördüm ve kendi yorumumu sunuyorum bence saha içine aktarılmamış girişimler var bu yüzden fb ye eksi puan bjk ye ceza yok ts ye ceza yok sampiyonluk fb de kalmalı bu benim dusuncem iddianameyi ve futbolu gordukten sonra sezgilerimle hareket ederek bu düsünceye vardım.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• tabiki verilmeli trabzonumun hakkıydı..hala oyunlara devam ediyolar

0|2
    2|2
    • okudun mu iddianameyi ve ek soru sence örgüt var mıydı?

• okumamışsan kulaktan dolma bilgilerle yapılmış bir yorumu ciddiye alamam kusura bakma.

• verilen haberleri yapılan görüşmeleri gördük resimleriyle birlikte iddanameyi ben değil hakimler okuyacak merak etme sen

Kızlar Ne Diyor 6

• hala ordamisiniz? sampiyon belli sizlerde taraftar gözlüklerinizi cikartin.. hem madem o konuya girdiniz ozaman trabzonunda hic mi hic hakki degil, trabzon hakkindada cesitli iddialar cikti yani.. ozaman bu konu ile herhangi ilgisi olmayanin hakki olsaydi anlardim sizi ama trabzon ile gelmeyin bana.

1|0
    1|1
    • ilgi derken sadece iddialari kast ettim iddialarin dogu olup olmadigini söylemedim söylememde dogru degil cünkü

• dahada fazla dirdir etme benim basimda isim gücüm var hadi yallah

• seviye ve zeka ile ilgili şaka yapmaya başlanmış bir tartışmanın sonu çirkinliktir o yüzden tartışmayı bitiriyorum lutfen kendinize biraz saygınız varsa daha yorum yazmayın burda bitsin,gururunuza yenilmeyin lutfen.

• :)) Tabii bizim kupanın kopyasını copy center larda yaptırırz üstünede yazarız..

2010-2011 Ligi Beleşcişi diye :))

Alınterimizle aldık o kupayı. sadri istediği kadar kupamızı verin desin :)

0|1
    0|0
  • Evet bence de Trabzona verilmeli

1|1
    2|1
  • ballı spor ..

0|0
    0|0
  • hamsispor ya

0|0
    0|0
  • hakeden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• beleşe şampiyonlukmu olur lan insan utanır çöpçü bunlar biladerr en büyük fener şampiyonluk önemli değil sevdamız yeter bu maçtada şike yaptık trabzon maçı satmış

2|2
    1|1
    • aynen bi yandan kazaninca bazi takimlarin tayfadarlari $ikesiz lig böyle dir falan filan ama her nezaman fener kazansa tekrar $ike den bahsediyorlar.. komik harbiden.. isinize nasil geliyosa öyle konusuyorsunuz

• kimin suçlu kimin suçsuz olduğunu herkes biliyor, bilmeyenler ise metris'e bir uğrasınlar kimler var kimler yok diye...

1|1
    1|0
    • işte bu başka söze gerek yok

• dava bitmeden bi davaya yargıyı vermek T.C.K'ya göre suçtur lütfen daha sağduyulu yorumlar yapalım.

• görende yargısız infaz yaptım sanacak, o zaman bugüne kadar dünya kadar suç işlendi bu konu hakkında...

• Trabzonspor.

0|0
    1|0
  • bursaspor...

tepedekilerin içinde şikeye bulaşanları çıkar bir tek bursaspor kalıyor...

0|0
    1|0
    • ligde ilk iki takımın şike yaptıgı kanıtlanırsa o sene iptal oluyor malesef Bursaya gidemiyor sampiyonluk bende isterdim Bursalıyım:)

• Trabzonspor.

0|0
    0|1
  • Bence bjk olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...