Yoğum antrenman yaparsam eğer?

Yoğun sağlam antrenman ve yemeğe dikkat edersem 5 günde bir şey olur mu zayıflama kas anlamında, yani sonra devam edeceğim ama şu 5 gün özellikle zorlasam sakatlık çıkartmadan faydası olur mu özellikle göğüs için biraz da olsa bir şey olur mu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• bünyene bağlı, bünyen o kadar yoğunn bir spora dayanıyorsaa biraz iyi olursun ama uykuna da dikkat et

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kas anlamında ciddi beslensen dahi göğüsün 1 cm ya büyür ya da büyümez belki omuzun 1 cm büyür zaten kol hiç büyümüz milimetrik değişim olur ayrıca yağ yakımını sorarsan ben düzenli bir protein diyeti ve HIIT tarzı bir kardiyo programı ile yağ yakımın hızlı olur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam deneyeceğim

• 2ay

İYki kaç kilo veririm tarzı bir şey sormadın öyle sorulan sorular saçmadır biz nereden bilelim

• 1ay

Merak ettim de değişim oldu mu?

Kızlar Ne Diyor 1

• protein ağırlıklı beslenirsen kolayca 5 günde baya yağ yakarsın ama kas anlamında 5 günde pek bir şey değişmez diye düsünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 5 günde olabilecek en iyi şey motive olmandır ve psikolojik olarak 'Ben spor yapıyorum, zayıflıyorum, fit olacağım.' düşüncesine girmendir. Kas hacmi veya kilo kaybı olarak anlamlı bir farklılık ortaya çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Ne yağ yakımında nede kas gelişiminde bir değişiklik olmaz kardeşim malesef o gördüğün profrsyonel adamlar o yağ oranına düşmeleri için aylar geçiriyor kısa sürede hiç değişiklik yaşıyamazsın

0|0
    0|0
  • 5 gün nedir ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok yani bayrama kadar anlamında

• 2ay

Beş gün ust uste git salona ikişer bolge çalış 4 er harereket yap ağır kilolarla ile çalış yoğunluğu artir ornegin gogus bench press ağır gir cable ile fly yap çok tekrar ikinci hareket olarak , ve pirinc makarna tavuk et yükleniyor biraz

• 2ay

Tamamdır başka peki

• bu kadar kısa sürede çokra iyi sonuc almazsın

0|0
    0|0
  • Az bisey sıkılasirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevindim az bile bir şey olsa iyidir

Yükleniyor...