Galatasaraylı kardeşlerim yönetim?

Geçen sene az sövmedik bu yönetime ama bu sene hepimizi şaşırttı adamlar haksız çıkardılar beni aman memnunum haksız çıkayım şampiyon olalım :) siz ne diyorsunuz

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Serdar Aziz'e 4 milyon euro verdiler lan.

Ha bu sene tuhaf biçimde Galatasaray Fener'den daha iyi sezon geçirebilir.

Fatih Terim diye sayıklayan bazı mallara kulak asılmazsa tabii.

0|1
    0|0
    • 3ay

Serdar Aziz gerçekten kötü bir olay ama Fatih terim artık bitti zaten ya... Riekrink bence uzun yıllar bu takımın başında kalmalı Wenger gibi olmalı çünkü şimdiden genç ağı kurulmaya başladı ama ragnar taraftar buna sabredebilecek mi sence?

• 3ay

Etmez. Türkiye'de hiçbir taraftar uzun vadeli klüp çıkarlarını düşünmüyor.

Milan Sosa'yı aldı, herifler '7 gol, 12 asist yapmış sadece liginde, Şampiyonlar Ligi finali görmüş adam. Ama bize bu sene şampiyon olmaya çalışmak değil üç beş sene sonra Milan'ı o eski muhteşem günlerine döndürecek genç transferler lazım. Şampiyon olsak kime ne faydası var?' diyorlar.

Bizde öyle mi? Bak Şenol Güneş bu sene şampiyon olamazsa gönderilecek, Fener zaten başarılı olsa da olmasa da adam kovuyor, Galatasaray ise sürekli para saçıp kurduğu kadroların posası kalınca iki sene bunalıma girip bir daha para saçıp gene aynı döngüye giriyor senelerdir.

• 3ay

kesinlikle bu yüzden milan zlatan ı alabilecekke almadı scouting dünya kulüplerinde ciddiyeti anlaşılmış bir olgu umarım özbek ve riekrink levent nazioğlu bizi bu döngüden çıkarır umarım fb bjk de çıkar oyuncu satan ülke oluruz ligimizin değeri artar neyse ya çok hayal kurdum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam para harcamıyorken vizyonsuz dediler , o da simdi Aydal gibi oyunculara değerinden fazla vererek aliyor. Serdara Tolgaya Erene verilen ücretler az değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Eren in kesinlikle değil Tolga da maaş yüksek gözüküyor ama Allah aşkına sahada yürüyen adam 2.5 her maç hata yapan stoper 2.2 alıyor bu adam koşuyor çalışıyor yetenekli ayrıca dursun Özbek yönetimi 65 milyonluk sınırın 60 milyonunu doldurdu aysal gibi değil planlı harcama

• 3ay

Dostum farklı birşey demiyorum zaten , Özbek , Aysal kadar har vurup harman savurmuyor. Ama yine de geçen seneki gibi değil limite dayandı

• 3ay

Mali yapı düzelecek zaten bu sorunlar bitecek

• Geçen sene feto size dua etmedi diye böyle oldunuz :)

0|0
    0|0
    • 3ay

:D bırak fetöyü ya fetö yıllar önce bitmiş gs de

• 3ay

:D snejder i kıskanın da belli etmeyin la :D sizi iki maçta yendi adam tek başına

• 3ay

Moruk o bize isterse gelin gelsin ben yine sevmem ayrıca Advocaat da kendi toprağı diye almak ister. Türk teknik adamlarından herhangi biri avrupa takımlarına teknik direktör olarak gitse gurbetçi Türk futbolcularını ister.. Gs ye ümit bağlamayın hepiniz Fenerbahçeli olacaksınız

• Bence de ole ama bu transferlerle de başarı gelmezse dursun başkan kaçacak yer arasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Yönetim gerekeni yaptı ama sakın kardeşlerim ilk başarısızlıkta Riekrink i kovmayalım adam takımını oturttu şimdi ge oyuncu yetiştirmeye başladı bile bu adamı kovmayalım artık Wenger imiz olsun

• 3ay

Örneğin kulübün Fatih terim in doğum gününu kutlaması çok abartıldi önce kafaların degismesi gerek kardesim biz de malesef futbol kültürü yok

• 3ay

Keşke öyle olsa şu adam bizim için büyük fırsat abi bırak bu adam istediği yardımcıyı getirsin scout getirsin bak ne takım kurarsın ya

Yükleniyor...