Barcelona'nın neymar ve Bayern münih'in lewandowski transferi hakkında ne düşünüyosunuz?

transferleri nasıl değelendiriyosunuz,sizce başarılı olurlarmı ?

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• ikisi de yerinde transferler

0|0
    0|0
  • Lewandovski süper bir transfer...Barcelona önce defansını toparlamalı çöküşe geçiyolar yavaş yavaş...

0|0
    0|0
  • normal bir kulübe giden bir oyuncu yıldız olabilir ancak büyük takımlara uyum sağlayıp takımın değişilmezi olmak zordur nice gençler büyüklere uyum sağlayamadığından yok olmuştur.

inşallah uyum sağlayabilirler.

0|0
    0|0
  • Neymar Barcelona sistemine uyum sağlaması zaman alır İspanyada öyle çevik defanslara halısahada gibi çalım atmak kolay iş değil . Bale bence Neymardan iyidir . Leandowski iyi transferde ne gereği var anlamadım Bayerninde sanki cok ihtiyacı varmıs gibi :D

0|0
    0|0
    • vardı gol vuruşları iyi teknik bir oyuncuya ihtiyaçları vardı gomez ve mandzukiç'i pep'e bedava versen oynatmaz düz oyuncular çünkü,ben neymar'ın başarılı olacagını düşünüyorum çünkü çok yumuşak lig la liga ama clde batırabilir.

• evet Real alıcak diyorlar Baleyi öyle duydum çok fena çekişme olur bir yanda Messi - Neymar diğer yanda Ronaldo - Bale

• ronaldo bale ezer geçerler ama bayern hepsini ezer geçer iki senedir zaten yarı finallerde eziyor barca ve reali:DD.

• Neymar rezil edicek kendini. Campeonato Brasileiro Serie A ile La Liga bir değil.

0|0
    0|0
  • olurlkar benceeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • tamamen akıllıca ,

doğru buluyorum 2 sinide ben .

0|0
    0|0
Yükleniyor...