Sevgiliyle geçen zamanın niteliği mi niceliği mi önemli?

Bir arkadaşımın sevgilisi başka bir şehirde.dün kadın erkek ilişkileri üzerine konuşurken bana onun yanına 2 ayda bir gidiyorum o süreçte iyi para kazanıyorum onunla geçecek zamanı hak ediyorum. onu iyi yerlere götürüp güzel hediyeler alıyorum dedi. ben de bunun bencilce olduğunu sevgilisinin onunla geçirdiği zamanın kaliteli olmasını değil çok olmasını isteyebileceğini söyledim.ona sordun mu hiç az geleyim lüks yerlere mi gidelim yoksa ayda iki kere geleyim çok para harcamadan beraber vakit geçirelim hangisini istersin diye dedim.sustu:) hangisi önemli nitelik mi nicelik mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nitelik olmadan Nicelik olmaz.

Bunlar bir birinden ayrı kavramlar değil zira bir kavramı överken onu övdüren diğer kavram olduğu gerçeği de çarpar suratına insanın.

Şahsen sevgiliyle geçen zamanın değil, Zamanın sevgili ile geçen kısımları önemlidir.

0|0
    0|0
    • ama sırf gecesi 500 lira olan otelde kalıp boğazda yemek yemek için de sevgiliye hasret kalınır mı?bu kadar çıtayı yüksek tutmak da seni görmek isteyene haksızlık değil mi?

• Herkes sevdiği insanla keyif aldığı ve verdiğini düşündüğü şekilde zaman geçirmek ister.

Bu bahsettiğin olayın altındaki psikolojik tramvayı es geçerek ya haksızlık olarak görme ya da haksızlık olarak görüyorsan hakkaniyetli kişilere sevgili de şeklinde haddimi aşan bir beyanatta bulunurum.

Erkekler Ne Diyor 6

• nitelik niceliği doğurur.. bu iş güç aşka sekte vuruyo ya :)

0|0
    0|0
  • Niteliksiz nicelik de mutluluk getirmez... Hem nitelikli olmalı hem de nicelik barındırmalı...

0|0
    0|0
  • Vallah öyle bir zamandayız ki, sevgili olmanın nedenleri bile farklılaşmış. Kimisi ilerisi için kimisi anı yaşamak için sevgili oluyor. Dolayısı ile kategorize edilerek cevap verilmesi gereken bir durumdur diye düşünüyorum :))

0|0
    0|0
    • ilerisi için ise nasıl anı yaşamak içinse nasıl olmalı :)

• İlerisini düşünen insan zaten ne nitelik arar ne nicelik. Aradığı şey bir imam olur :)) Anı yaşamak için zaten ne imama ne niceliğe gerek var. Ot gelip saman ölmek gibi bir şey :)

• nitelik önemlidir tabi ki ama nitelik algısı görecelidir.soyuttur.bu yazıdaki vatandaşın nitelik algısı da farklıymış hani :)

herneyse işte iyi güzel hoş zaman geçirmek önemli biraz özleyip de gideceksin yanına

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın para için seviyor aşk demek cebinde para olmadan bile çiftlerin mutlu olduğu anlardır

0|0
    0|0
  • cok gorusmek tabıkı daha ıyı yemısım parasını para zaten var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nitelik önemlidir kaliteli ve dolu dolu vakit geçirmek şart

0|0
    0|0
    • ama çok lüks bir otel ve derbi maç veya stand-up showlar gibi çok pahalı eğlenceler şart mı?bu kadar para harcamak için 2 ay uzak kalmaya değer mi?

• ben soru başlığını okudum cevap verdim, şimdi ben olsam sık gelsin lükes yerlere gitmesek de olur derim yeterki o gelsin onu göreyim. nereye gittğimizn önemi yok,isterse parkta oturalım.beni iyi yerlere götürsün diyen biri zaten o kişiyi hiç sevmemiş. gerçi erkeklere anlayış yaramıyır o da ayrı mesele.

• kesinlikle ben erkekle bu sohbeti yapmıştım.kız ne düşünüyor bilmiyorum. sanırım kız arkadaşına sorsa o çok gel beraber olalım yeter der.ama erkekler farklı yaklaşıyor sanırım :)

Yükleniyor...