MEKİK VE AĞIRLIK?

Arkadaşlar ben 105 kiloyum 183 boyum var ama biraz vermek istiyorum günde 1 saat ağırlık çalışıyorum 200 de mekik çekiyorum ve beyazdan falan uzak duruyorum sizce bu yöntemim beni ne kadar sürede 90 kg ye indirir?

Mekik tek başına işe yaramaz diyecekler 2 kere okusun soruyu.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• 200 mekiği nasıl cekiyorsun😱

0|0
    0|0
    • 2ay

bundan 3 yıl önce yani zayıfken daha fazlasıda oluyodu ama kan ter atıyorum ayrı

• 2ay

vermek zorundayım :D

• 2ay

Neden

Erkekler Ne Diyor 2

• süresi sana baglı? çok kısa surede olmaz tabıkı ancak senın beslenme çeklıne yaptıgın antrenman şiddetine ve dinelneme baglı.. nekadar kalori açığı yaratırsan okadar hızlı zayıflarısn

0|0
    0|0
    • 2ay

kardeş setler arasında 30 saniye hareketler arasında 2 dakika dinleniyorum zaten ev sebze meyve süt doldu olay bu

• 2ay

tamam boyle devam et ama zaman vermek zor yani bu senın gentıgınede baglı.. senın tek yapman gereken bu şekılde idmanaına devam et agır olsun.. ve kalori açığı yarat. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

• Arkadaşlar ben 105 kiloyum 183 boyum var ama biraz vermek istiyorum günde 1 saat 😁😁😁😁😁😁😁😁

0|0
    0|0
    • 2ay

komikmi ya evladı

• 2ay

Abi zaten hep kasli falan boyle insanlar o yola dusuyo dimi seksi vucutlu oldum diyip 😂 tuyleri falanda aldiriyolar 😀

• 2ay

hacı zayıflamak istememde kilo rakamı bir de six packler yarı yarıya görünüyo ondan zayıflamam lazım tüy zaten yok ne işse

Yükleniyor...