Endomorf olmak cok zor degil mi?

Benim boyum 175 . Endomorf bir bireyim. Kendimi bildim bileli spor yapıyorum. Vücut tipimden kaynakli 2 yil biraksam sonra baslasam kollar gogusler omuzlar 1 aya essek gibi oluyor gorenin dibi düşüyor. Ama arkadas endolarin sucu ne de o gobekten ve bacamtan cekiyoruz. Incelcez diye yaptigimiz cok tekrar hareketler bile kalinlstiriyor. Definasyon denemeez. Cok profesyonel calismadigin surece yagli ve kasli oluyorsun. Var mi kalin bacakli endolara tavsiyeleriniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• uzman yardımı alman gerekli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ektomorf olmak daha zor. Dünyanın yemeğini yiyorsun zar zor kilo alıyosun. Tamam vücut yağsız ama insan biraz hacim istiyor 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

Yooo yemek en kolayi :D sabahtan aksama kadar yiyebilirsiniz ama sabaahtan aksama kadar yemeden duramassiniz

• 2ay

Bu kişiye göre değişir 😄

• 2ay

Aynen bro yemegi seviyorsan :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• çok zor çok

0|0
    0|0
  • endo olmak zor ama iyi çalışıldığında mezoyu da ektoyu da gömer bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Gomer de reyiz ben ogrenciyim haftada 6 gun ders var stajlarim oluyor ustune ustluk ogrenci evindeyim ev isleri var ustune sosyal hayatim var. Simdi ben cok profesyonel calisamiyorum. Beslenme desen surekli aksiyor. Hacim almak istermen sikinti olmuyor direk aliyorsun ama define olamiyorsun ki boyle olunca :D sikinti buyuk

• 2ay

işte karşim bizim sürekli sürekli yapmamız lazım. ama emin ol bize daha çok yakışıyor :) arnold civardanegezer gibi oluyoruz :D

• 2ay

:D kızlar gelip glip omzuna koluma dokunup konusuyorlar jajxjcaajxj

Yükleniyor...