20.000.000 tl kazandınız ne yapardınız

Milli piyango talihlisi siz oldunuz bu parayla neler yapardınız.

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• 10 milyonu ile iş merkezinden dükkan alır kralarım. 10 milyona aylık 20 bin lira kira getirir...

mallorcaya gider bir iş kurarım.

denize sıfır bir arsa alıp ev yaptıırım...

67 model kırmızı mustang shelby gt 500 alırım.

sevdiğim hatunu da alır gider yaşarım orda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• taşınmaza yatırmak en iyisi

0|0
    0|0
  • 250K borsaya, 100K altına, 500K arsaya, 100K arabaya, 50K da harçlık kalsın bize ;)

0|0
    0|0
  • 20000 tlyı pazartesı gunu ılk ıslem anından ıtıbaren kısa pozıyonda bıst 100de garantı hıssesıne yatırırım..1 hafyalık yatay pozıyondan sonra kuck bır karla altına donus yaparım..altın haftaya abddnın tarım dısı ıstıhdamı acıklaması ıle bırlıkte dusecek ongorum 1330lara..o fıyatlardan alıp 2 hafta sonra 1370 sevıyelerınde satarım..alt tabanda dususu destekleyen yatırımcılar var..o fıyatlardan sonra alımla yenıden 1370lere doner..en son 1 yıllık rus tahvılıne 2 senelık gırs yaparım7.25 ten...

0|0
    0|0
  • Hemen kendime muscle garajı açar işletmeye başlarım...Ve kendime güzel bir camarro toplarım =) Kardeşime antremanları için basket sahası satın alırım...Vs vs vs vs :D

0|0
    0|0
  • olmayacağı için hayalede gerek yok

0|0
    1|0
  • Cihangir'den ev alırım.

Kapısına '69 Mustang'i çekerim önce..

Ondan sonra gelsin hayat: link

0|0
    0|0
  • harcarım

0|0
    0|0
  • 9 milyonuna sigara alırım 100 grm peynir ve zetin bir ekmek birde kalan beş mlyonuda yol parası yapardım.

0|0
    0|0
  • Türklere suikakst yapan örgütlere ve milletlere savaş açarım ki soykırımın Allah' ını yaparım ki bir daha kimse bize soykırım yaptılar diyemez

0|0
    0|0
  • 2 farklı dünya kurardım

0|0
    0|0
  • Paraya ortak olmaması için annemlerden en uzak olan gezegene yerleşirdim gerçi bizimkiler paranin kokusunu ordanda alir.

0|0
    0|1
  • Ye iç yat uzan

0|0
    0|0
  • hepsini sana verirdim :)

0|0
    0|0
  • kendi işimi kurup.her yere yatırım yapardım

0|0
    0|0
  • Çok Şey Yapardım.

0|0
    0|0
  • hayırdır kazandın da bizim fikirlerden mi yararlanacaksın.

0|0
    0|0
  • ilk işim karımı boşamak olur

0|0
    0|0
  • sekiz shop acardım köyün hali harap

0|0
    0|0
  • yalan söylciek değilim ilk işim zenci japon modovyalı ve monica belluci yi alır hepisnle 1 hafta geçiririm sonra bugatti araba var yazılışı doğrumu bilmiyroum ondan alırım güzel bir villa yaptırırım sonra hayatımı normal sürdürüm :))))))

0|0
    0|0
  • ilk önce gider bir yemek yerdim. öğrenciyim ve hiç param kalmadı,kahvaltıyla duruyorum.

0|0
    0|0
  • yörüyek keraneye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• gayrımenkul alır,kiralardan gelır elde ederdım.

farklı banka hesaplarına yatırırdım.

bır vergı uzmanına danısırdım.

adresimi değiştirirdim.

kımseye duyurmamaya calısırdım.

kendım ıcın organık tarım yapardım.

borçlarımı kapatırdım

okul kazanıp maddı ımkansızlıklar yuzunden okuyaman ınsanları mezun oluncaya kadar hımayem altına alırdım.

paranın benı bozmaması ıcın dua ederdim ve bırden yasam seklımı luks hayata gore duzenlemem.

1|0
    0|0
  • Maldivlere Gider güzel bir tatil yapar sonrada gelip paranın kalanıyla ne yapacağımı düşünürüm

1|0
    0|0
  • dünyayı gezerdim sonra new york da havuzlu bir villa ve lamborghini sesto elemento alır bunlara mutlu mesut yaşardım :)

1|0
    0|0
  • hayalımdekı arabayı alırım :)))

1|0
    0|0
  • Dünya turu yapardım.

1|0
    0|0
  • Bence ne yapmazdık diye cevaplamak daha kısa sürer :D

0|0
    0|0
  • Tası tarağı toplar uçarım.