Laf olsun diye mi söylemiş olabilir?

Hoşlandığım adam ilgimi anlamasın diye çırpınıyorum.ama zekasından zerre endişem yok anlamış olma ihtimali yüksek.biraz pervasız ve çevresine güvensiz biridir.çok çalışır ve aynı anda çok şey düşünür.biriyle sohbet ederken de aklı hep başka şeylerdedir.ben bir şeyler anlatırken de bunu hissediyorum ve ne olur dinle yine aklın başka yerde diye şakalaşıyorum.o da itiraf ediyor evet başka bir şey daha düşünüyorum ama seni de dinliyorum diyor.dün yine bir şeyler anlatırken dinle beni dedim.o da hayatımda en çok seni dinliyorum farkında değil misin dedi.ben de evet başkalarını %1 beni % 2 dedim. hayır seni %60 diğerlerinden çok daha farkla dedi.laf olsun diye mi söylemiş olabilir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamış, ve şimdilik tutumu olumlu. "Hamleni gördüm" diyor. "BİR ADIM DAHA AT!" diyor.

Yapman gereken, bir hamle daha yapman. Yani şu ana kadar hep aynı hamleyi yaptın; kasıtlı ya da kasıtsız farkettirttin. Şimdi yapman gereken ise yeni bir çeşit hamle. Ve bu ilk yeni hamle ile de hamlesini yapacak.

Ben de şimdiden "Hayırlı olsun" diyeyim.

Not: Yeni bir hamle yapmazsan, herşeyi geciktirirsin, o kadar. Gene de sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • ama kız arkadaşı olduğundan şüpheleniyorum:( o var olduğunu ima edecek şeyler söylüyor bazen.bu da beni frenliyor:(

• Aynı şeyleri tekrar etmekten nefret ediyorum. Adam diyor ki "Hamleni gördüm!" Daha ne diyecek?

Yanında olsam ağzına iki tane çakardım...

Erkekler Ne Diyor 5

• Bi an beni anlatıyosun sandım ama dün %'de muhabbetim olmadı kimseyle :):) yeşil ışık derim bu adamlarda kolay kolay açılamaz haberin olsun ;)

0|0
    0|0
  • laf olsun diye gibi geldi sanki.

0|0
    0|0
  • Adama bak aynı ben :D sende arkadaşım :) oda hep konuşmuyosun başkalarıyla ilgileniyosun diyo

:) ya en çok senle konuşuyorum diyorum , yok anlatamıyorum :D

0|0
    0|0
  • laf olsun diye söylememiştir ki diyelim laf olsun diye söylemiş olsun emin ol altında bir gerçek vardır ve bu da senden hoşlandığıdır. maşallah ilgini anlamasın diye çırpınıyorsun ama dinlemediğinde tribi çakıyorsun. zeki bir erkek her zaman bunu sadece ondan hoşlanan bir kızın yapacağını bilir.

0|0
    0|0
  • %60 dinliyormuş işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...