Eski sevgilimle başım dertte

eski sevgilim onun söylediklerini yapmam için beni tehdit ediyo ailemle ilgili ne yapmayalım ondan kurtulmak için, aynı sınıftayız her gün görmek zorundayım her şeyime karışıyo sürekli arıyo ve açmazsam ailemden birini arıcağını söylüyo numarasını engellesem bile kapıma geliyo. ailesi psikologa göndermişti gidip ailesiyle konuşsam çözüm olur mu veya ne yapmalıyım?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ailenin bu ilişkiden haberi yok ve tahminimce senin bir ilişkin oldu o çocukla valla diyim işin zor uğraştırır çok güvendiğin bir erkek arkadaşın var mı bu adamı anca öyle birileri durdurur yoksa işin zor savcılık falan da olabilir ama ailenin durumunu bilmiyorum zor durumda kalmanı istemem

0|0
    0|0
  • aklıma gelen tek yol ailene durumu anlatman sonra babandan fırça belkide sopa yemen ve onların işe el atıp çocuğu senden uzaklaştırmaları. ailen bildikten sonra istediği kadar ailene söylerim desin ne olacak. ayrıca bunlarda boş tehtitler bu tür şeyleri annenin babanın karşısına geçip söylemek çok afedersin ama kıç ister.

0|0
    0|0
  • Gel söyle çok da umrumda sanki ailem takılmaz böyle konulara canım benim falan de cesareti kırılır emin ol

0|0
    0|0
    • ailemin kızcağını biliyo ama

• Konustum ailemle anlattım herşeyi kızdılar ama geçti yani senin söylemenden ddaha iyiydi de ozaman ? Buda geçerli olur..

• İşte böyle tipleri buluosunuz sonra ilerde başınızı ağrıtıyor.Bu arıza tiplere bulaşmayın en iyisi:)

0|0
    0|0
  • arasın aileni ne diyebilecek, kendini riske atabilecek kadar yürekli olsaydı tehtid eder miydi dersin?

0|0
    0|0
  • bence ailenden güvendiğin birisiyle konuyu paylaşmalısın...beladan ne kadar uzak o kadar iyi...

0|0
    0|0
  • acil bir psikoloğa gitisn ...felaket getirebilir böyle tipler...

0|0
    0|0
  • sen cesur olup elinden geleni ardına koyma dersen bu çocuk sana her istediğini yaptırır

0|0
    0|0
  • tabi ki konuş ailesiyle

0|0
    0|0
  • Bırak ailenden birini arasın tanıdığın büyük kim varsa söyle gelsin kırsın ağzını gözünü ya da bir aternatif daha böyle devam edersen polise gidicem de git şikayetçi ol namuızsuzdan. Hiç uğraşma git şikayetçi ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• onun elinde seninle alakalı bilindiğinde seni üzecek bildiği var gibi, anladığım kadarıyla..ailenden güvendiğin seni her halinle kabullenen ve destek olacak biriyle paylaş daha sonra da tehditlerine kulak asmayacağını söyle..sendeki o korkudan güç alıyor..ailesine söylemen haddini aşmasına sebeb olabilir ..korkmuyorsa tabi..psikolojosi bozuk gibi bir hal sergiliyor , böylesi kişiler her şey yapabilir ..denge ,akıl mantık çizgisinden uzak olurlar maalesef..

1|0
    0|0
  • annenle ya da babanla ya da ogretmenlerine acil bu durumu daha kotuye gitmeden. babana deki ben bir yanlis yaptim sizinle bisey paylascam felan de yani. elin ailesiylede gorusme gidip ogluna sahip cikar gelir senin ailene soyler isler birbirine girer yani nie ailene acilmaktan korkuosun anlamiorum.

0|0
    0|0
  • Anasını satıyım çıkıp çıkıp yarıyolda bırakıyosunuz. "son ıstemıyorum peşimde" önce kendin bir psikologa git sevmediğin adamla ne çıktın ? ne ümit verdin? haksızsın sus.

0|0
    0|0
  • ama eslkilere ne oluyosa

0|0
    0|0
  • Ailesiyle konuş ilk. Beni rahatsız ediyor falan de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...