Kapat

Fenerbahçe'nin hello kitty sponsorlu ile niye dalga geçiliyor?

Adamlar formaya veya başka bişeye almamışki fenerumun kadın ve çocuklar bölümüne almışlar. bunun nesiyle dalga geçiliyor? saçma saçma shoplar yapmışlar bide. formaya alsalar bir Fenerli olarak ben bile dalga geçerim ona lafım yokta kadın ve çocuklar için ürün üretecekler ne var bunda aamk. iyice b*ku çıktı bu işin Fener ne yaparsa onu emen kötü bişeymiş gibi dalga geçilecek kıvama getiriyorlar hadi hayırlısı bakalım. ben mesela Fener bu yıl şampiyon olursa geçilecek dalgalarıda hayal ede biliyorum. olmasada geçilecek dalgaları hayal ede biliyorum neyse bakalım ülkenin işsizleri devam etsinler buna nereye kadar gidecek.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bize hello Kity sponsor olur diğerine fettullahın ŞAKİRT leri.. Aynada kendi kıçlarına baksınlar önce.. Bazıları da yengelerine.. Alem like lıyor tweeterde ;)

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• millete malzeme iste bos beles insan dolu ortalik ama sevgilisine gider hello kity telefon kilifi alirlar

0|1
    0|2
    • Sokakta pembe ve mor formalarla yürürken utanmaz, dünyaca ünlü bir marka ile yapılan mağazada ürün satışı anlaşmasına laf yetiştirir...

• B ok atmaya yer aramak

0|1
    0|2
  • Çok komik ama

0|0
    0|0
    • Bu marka barcelona milan ve bir çok NBA takımlarınada aynı formatla sponsor. buna ramenmi komik?

• Pembe formada olacak mı :D

• Senin rengin belli oldu ama olayı yanlış anlamışsınız forma üretimi falan olmuyacak kadın ve çocuklar için tişört vs ürünler üretilecek. ama ben sana özel yaptırır gönderirim pembe forma sanırım galatasaraylısın giymeye alışıksınız siz özlemişinizdir :D

• Tamam oğuzhan kızma

http://i.hizliresim.com/5YgdDA.jpg

0|2
    0|3
Yükleniyor...