Başınıza böyle bir olay gelse ne derdiniz

dün ablamın implant ameliyatı vardı onun yanına gittim bayan arkadaşı vardı ona destek olmak için neyse işlem bitti kafede çay falan içtik sonrasında eve gitmek için otobüsün yolunu tutuk neyse beklerken karşıda beyaz bir diz üstünde yandan yırtmaçlı bir etek giymiş bir bayan geliyordu derken bir ters rüzgar esti hali ilen yırtmacı da kalktı bir görelim ben ablam ve arkadaşı altına jartiyer onunla birlikte kombinenmiş jartiyer çorabı olmasın neyse bayan toparlamaya çalıştı ama iş işten geçti ablam ve arkadaşı fizik var giymiş bende o fizik olsa bende giyerim misali söz etti bende şu soru aklıma geldi arkadaş bursa da kaç günden beri lodos var bilmiyor mu bu olayın başına geleceğini dedim yani annem görse direk o...u der bende yarı söze katılma katılmama durumunda kaldım şimdi buna ne denir amacım cinsel lik değil bunuda belirtmek isterim o yüzden diğer kategoride soruyorum eğer sorum yanlış kategori de ise ilgili kategoriye taşınır umarım ks tarafında silinmez ki şuanda hala lodos var kadında kadın bunuda belirtmek isterim

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadinlar herseyin farkinda, bilerek öyle yapiyorlar, farkedilmek, görünmek istiyorlar. Icinde jariyer oldugunu belli etmek istemeyen kadin zaten yirtmacli etek/elbise asla giymez. Bunu tabikide bilerek yapiyorlar, acilincada hay ne odu böyle aman tanrim ayaklarina girerler asil amaclari bu. Iste bunlar gercekten o*pu annen söylese dogru söyler :)

1|0
    0|0
  • istediğini giyer. parasını alıp ilişkiye girmediğini görmediği sürece o denilen laf söyleyenindir.

0|0
    0|0
    • arkadaşım rahatsız olacaksan giymezsin yani durum bu yoksa alsın giysin haddimize değil laf söylemek

• kadın da bilerek giymiştir. buna rağmen laf söylenemez.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...