Beşiktaş başkanı kim olmalı? Fikret Orman mı? Serdar Adalı mı?

Beşiktaşımız da başkan olarak kimi görmek isterdiniz?diğer takımlardan olan arkadaşlar da yorum yapabilirler.hangisi daha faydalı olur?ankette ekliyorum,şıklarsanız sevinirim.teşekkürler.

not:gizli sen yorum yapma,çay yap içelim:))

• Fikret Orman
    78% (7)71% (22)72% (29)Oy Ver
  • Serdar Adalı
    22% (2)29% (9)28% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• kim oldu bilmem tek diyeceğim hayırlısı olsun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• istikrardan yana olduğum için Fikret başkanla yola devam derim.

Ama keşke bu 2 isim hatta Murat Aksunun da dahil olduğu bir yönetim olsa ne maddi ne de manevi anlamda zorluk çekeriz.Aksi takdirde kazanamayan muhalif olmaya devam eder

2|1
    2|2
  • Serdar Adalı'nın taraftarı her ne kadar daha fazla olsa da ben Fikret Orman'ın GAZMAN'dan kalan enkazı devralırken elini taşın altına koymaktan kaçmadığı, takımın borçlarını neredeyse sıfıra indirdiği, klübü profesyonel bir yönetime kavuşturduğu için en az bir dönem daha başkanlıkta kalmasını istiyorum...

Kim ne derse desin, Adalı başkan olursa ikinci Demirören vaakası yaşayacağız...

1|0
    0|2
    • sana noktasına kadar katılıyorum..

• Ancak biz ne kadar buna inansak da, Fikret Orman'ın gerek yönetimden, gerek kulüpten elediği çürük elma sayısının neredeyse tamamı Adalı'yı destekliyor... Bu da demek oluyor ki, Beşiktaş yeniden çürük elmaların eline kalacak...

• maalesef..inşallah,uzun vadeli ve sabır gerektiren bir toparlanmayla daha iyi yerlere geleceğiz.''eğreti ata binen tez iner ''diye bir söz var bunu yaşamamak adına..

• İkisinin de Beşiktaş için çalışacağından hiç şüphem ama Sn.Adalı ilk turu Başlamadan kaybetti bence çünkü BJK tarihine ve ruhuna yakışmayan bir vaatle başladı (Q7 geri getirmek). benim de çok sevdiğim Q7 artık BJK için bitmiştir, aramızda anlaşmazlık olabilir ama asla bunu camianın adına leke sürecek hamleye çevirmemeliyiz diye düşünüyorum. Ayrıca geçen sene nerdeydi diyenlere bu senenin de en az geçen sene kadar zor olduğunu hatırlatırım (hem Mali hem sportif olarak). Hangi taraftayım diye kafanız karışmasın Fikret Orman.

2|1
    0|2
    • Yukarda bahsettiğim husus geröekleşmiş ve camiamız bölünmeye başlamış bile, her yorum yapan hem artı hem eksi alması sizce tesadüf mü?bence manidar

• ben de tam yanlış yere odaklananların dikkatini çekmek için yazdım bunu.

• fikret orman, tüpçünün enkazını lig 3. yapmıştır. bir GS li olarak fikret ormanın olması çok daha faydalı olur sizin için...

1|1
    0|2
  • serdal adalıyı çok severim sezon başında kaçmayıp da aday olsaydı başımın üstünde tacı vardı ama kaçtı gitti..fikret orman bu sıkıntının altına girip 200 milyon borçtan kurtardı davaları nerdeyse bitirdi,on yıldır süren stad muhabbetini sonuçlandırdı kısacası takımı düzlüğe çıkardı Fikret Orman ın seçilmesi gerekir ama keşke fikret ormanın listesinde serdal adalıda olsaydı

1|0
    0|0
    • keşke başkan olma kaygısını değil Beşiktaşın menfaatini düşünseler ve elbirliğiyle daha güzel günlere yürüsek.

• Fikret Orman!

Zor günde Beşiktaşın yanında olan kimse, Beşiktaşa o yakışır.

1|1
    0|2
  • Galatasaraylı olduğum halde anlamıyorum. Bu Serdar denen adam en başta nerdeydi. Tabi Fikret geliri gideri düzeltti ya azda olsa, stad işini halletti ya üstüne çullanacak. Bu saatten sonra başkan olmak biraz daha kolay ama Fikret'e ayıp olur...

1|1
    1|2
  • Birisi bize dünya yıldızlarını getirdiğinde hepimizi sevinçten ağlatan bir adam (Serdal Adalı)

Birisi ise en zor zamanlarda BEŞİKTAŞ'ı düze çıkaran adam (Fikret Orman)

Serdal Adalı'nın çok üstün bir vizyonu olduğunu biliyoruz ama şu durumda Serdal Adalı'yı başkan yapmak Fikret Orman'ın sıkıntıdan beyazlayan saçlarına ihanet olur bence.

1|0
    0|0
  • fikri orman

1|0
    0|0
  • İkisi de olur. Fikret Orman ilk senesinde Samet Aybaba'yı getirmek dışında iyi işler yaptı. Serdar Adalı da yıldız oyuncuları çok makul ücretlere transfer etmişti. Fernandes 2 milyon Euro'ya alındı mesela.

2|1
    0|2
    • bu şekilde bakarsak faydaları da var tabi ama genel olarak fikret orman daha sağlam bence.

• Sadece başkanla bitmiyor iş. Listesindeki isimlerde önemli. Mesela bir İbrahim Altınsay'ı listesine alsa direk devam etsin derim.

• serdal adalı me yapacağı belli olmaz renktaş ama fikret orman şu an iyi o kadar yıldız gelid başarı yok bu sene takım az daha olsa bir hava yakaladı stad yıkıldı yenisi yapılacak bunlar az daha olsa klübün ilerlemesi demek

1|0
    0|0
  • Fikret orman iyi idare etti bu feda sezonunda bile 3. oldu beşiktaş . bence fikret orman

1|0
    0|0
  • A: Fikret Orman

1|0
    0|0
  • Fikret Orman asabımı bozmaya başladı serdar adalıyada güvenemiyorum gönül isterdiki serdar bilgili hüsnü güreli ikilisi gelsin neyse fikret başkan diyelim

2|0
    0|2
    • Fikret Orman niye bozdu yani merak ettiğimden sordum

• bende serdar adalıya güvenemiyorum.

• mantığım fikret orman diyo gönlümse serdar adalı diyo

2|0
    0|0
  • Fikret Orman.

1|0
    0|0
  • Fikret Orman

1|0
    0|0
  • Fikret Orman

1|0
    0|0
  • Fikret Orman

1|0
    0|0
  • Serdar adalı

0|0
    0|3
  • artık şu takımın başına zengin biri geçmeli ve BJK için ne gerekiyorsa yapmalı bu kişide bence Serdar Adalıdır bjk için elinden geleni yapacağına inanıyorum o zaman bende bir Galatasaraylı olarak bjk nin kırmızı formasını alırım

0|1
    0|2
    • öyle ama zenginlikten çok takımı için o zenginliğin ne kadarını feda edeceği bence daha önemli.zenginliği başa bela olmamalı,şimdi al sen formayı daha makbule geçer bence:))

• sözümüz söz :)

• şahsi zenginlikle alakası yok bu işlerin... elin adamı kendi parasını kasaya koymaz...İşini adam gibi yapacak adamlar gelsinde kim gelirse gelsin... Fikret Orman şuan iyi götürüyor.

• Fikret Orman tabii ki. Umarım adalıyı seçme ayıbını ve yanlışını yapmazlar

0|0
    0|0
    • Boş konuşmaları var heleki sezon başındaki ericsson hatası affedilir gibi değil niang ve dentinho çok ama çok yanlıştı feda sezonu diyorsan o şekilde davranmalısın biz zaten feda dediği anda tüm beklentilerimizi bir kenara koymuştuk

• parasını istiyor taş koyacaktır haluk ulusoy gibi şaibeli bir adamı arar oldum

• Fikret Orman olabilir,

0|0
    0|0
  • Serdar Adalı hakkediyor ama fikret ormanında ayrı bir karizması var yakışır beşiktaşa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...