Neden detaylara takılırsınız?

Benim ilişkimi bitiren ana nedenlerden biri olarak sorma istedim. Harika güzel bir gece yemeğinin ortasında söylediğim cümle içinden bir iki kelime ile kendine yeni bir cümle oluşturup bütün geceyi mahvedebilen kızların bunu nasıl yapabildiklerini çok merak ediyorum. Amacım suçlamak değil gerçekten nasıl bir ruh hali içinde bunu yaptığınızı merak ediyorum...

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin beyni duz mantiktr.ama kadininki oyle degil.kadin onceden soylediklerini,yaptiklarinida hatirlar.o an soylediklerinle birestirir.hic demek istemedigin bir sey cikartir ortaya.ve haksiz oldugunu kabul etmez.cem yilmnazin son showunu izle.orda cok guzel anlatmis.

Bende boyleyim ve iliskiye zarar verdgini dsunuyorum.olabildigince bu duyguyu bastirma yanlisiyim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• benim detaylara takılma nedenim güvensizlik

0|0
    0|0
    • Bu güvensizliğin bazen gereksiz kötü sonuçlar açtığını bilerek ve kabullenerek yapmayı haklı buluyor musun?

• insanın yapısı detaylıdır. detaylar önemlidir

0|0
    0|0
  • ben de takılırım keşke takılmasam

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşınla olan ilişkide yararlı olduğunu ya da gerçekleri öğrenme yolunda başarılı bir taktik olduğunu düşünüyor musun?

• ya ama senin bahsettiğin detay başkadır benim karşılaştıklarım başkadır

Erkekler Ne Diyor 3

• güzellik detaydadır

0|0
    0|0
  • Kanka guzel soru 5 yildiz verdim ama kizlarda kayda deger bir cevap cikmaz. Tecrubelerimden ogrendimki kizlar kendileride bilmiyor bisey. Ve bir kiz nasil olmani istiyorsa sen tam tersini ol:D

0|0
    0|0
    • Sağol dostum. Benim istediğim bayanların bunu yaparken gerçekten işe yaradığını düşünüp düşünmedikleri. Çünkü o denli harika planladığım gecelerim sürekli mahvoluyor hevesim kursağımda kalıyor Neden ulan NEDEEEENNNN...? :D

• Patavatsizlasirlar sana karsi. Oyuzden kizlarin isteyecekleri seyleri mutlu etmek icin surekli yapma. Yapcakmis gibi yap arada ama yapma:)

• eheheh tamamdır bu taktik aklıma yattı... artık sıradakine öyle davranırım.

• dostum.. seven bir bayan.. herşeyi takıntılı hale getirir.. olmıcak şeyler gelir aklına ve bunlar zamanla diline vurur.. sende bu durumdan sıkılırsın.. bu ilişkilerin hepsinde var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...