Belim nasıl incelir?

arkadaşlar belim 67 cm kemiklerimin olduğu bel çevrem 83 cm acaba kemiklerim mi kalın o yüzden mi belim kalın ve nasıl incelebilirim mankenlerin kaçtır sizce belim incelir mi yoksa hep böyle mi kalır

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• kemik varsa uğraşma

0|0
    0|0
    • belim 67 cm ama boyum 1.82 sizce çok göze batar mı yoksa normal mi

• o boyda hiç dikkat çekmez bence.göze batmıyordur

Erkekler Ne Diyor 10

• inceltmesi en zor bölge sporsuz inceltemezsin 3 ay sabır ve hırs yaparsan 4. ay bombasın ;)

0|0
    0|0
  • haftada 4 gün kardiyo

0|0
    0|0
  • beli inceltmek kolay bişey degil.. öncelikle yediklerine dikkat et.. kilo almamaya calış.. daha sonrada.. mekik basta olmak üzere spor hareketlerine başla.. azimliysen zamanla eritebilirsin.. ama cabuk pes etmemelisin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bel inceltme seanslarına git orada çok yardımcı oluyorlar

0|0
    0|0
  • boyun nasıl bu kadar uzun

0|0
    0|0
    • Babam 2.00 annem 1.75 olduğu için

• Tori Praver ı biliyor musunuz manken onun gibi fiziğim ondan biraz daha uzunum sadece

• çok iyi fiziğin var.sporu elden bırakma

• kararsız kaldım bak şimdi ya

0|0
    0|0
  • kalça bölümünü mü diyorsun yani geniş diye.Yoksa biraz üstü göbek deliğinin olduğu yerler mi

0|0
    0|0
  • sporla incelir heralde

0|0
    0|0
  • duzenlı spor ve duzenlı beslenme yıne de gormem lazım derım ben :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 67 cidden kalınmış biraz. belinin yanlarından parmakla kıskaç yap eline çok yağ geliyor mu :) yoksa gelmiyor mu. gelmiyorsa yapın öyledir.

link

0|0
    0|0
    • çok az geliyor yaa aslında herkes bana aşırı incesin diyor çünkü boyum 1.82 ama ben belimin 60 cm olmasını istiyorum

• boyun uzunmuş ama normal olabilir aslında belin. kalça 90 üstüyse 67 bel normaldir.

• belini günde yarım saat sağa sola çevir ve tabiiki yağlı şeylerden uzak dur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...