Ayrılmak mı hiçbirşey söylemeden ? Ya da mesajla ya da yüzyüze söyleyerek veda etmek mi ? Ya haketmiyorsa ?

:( 3 gün oldu sevgilim aramadı hergun arıyordu gene aramıyor ilgisiz olmamı isteyen oydu bu sevgimi

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir karar.Yalnız bana enson iki gün önce bir daha beni ve bulunduğum yeri arama dediğinde yazdığım mesajı sana yazıyorum:"Her ne akıllılık-aptallık kıskançlık vs ne yaptıysam seni çok sevdiğim için yaptım.Karşılığını istediğim gibi göremedim çoğu zaman ama olsun.Elimden geldiğince dilim döndüğünce yaptım.Hadi kal sağlıcakla."

Kırmadan etmeden dökmeden bari son mesajım güzel olsun dedim.Bendce iyi de ettim.Bence sende bu şekilde yapmalısın.Hak etmediğini düşünüyorsan da yapcak birşey yok.Kes gitsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• her merhaba bir hoşçakalı hakeder.. yüzyüze ya da herhangi bir iletişim şekliyle farketmez.. sevende 3 gün öyle habersizce duramaz kızlar aklınızı başınıza toplayın artık :) ama arıza sizin çok sevgi arıyosunuz o yüzden zurnalar bayram ediyo sayenizde

0|0
    0|0
  • Aşk ilgisiz olmaz... O ihmal ediyorsan sen, sen ihmal ediyorsan o aşkı ilgisiz bırakmamalı...

Çok klişe bir örnek olacak ama hakikatten sulamazsanız büyüttüğünüz çiçeğiniz kurur...

0|0
    0|0
  • Bazen sessiz olur gidişler, kimi zaman yangındır sönmeyen fırtınadır aşk dinmeyen, başını yastığa koyduğunda kulağına uğuldayan gözlerini kapattığında dahi zalimi canlandıran güçtür o, hep haksızlık eder biri, hiçbir zaman tam bölünmez aşk, kalanı vardır gideni özleyen. Gibisinden edebiyat parçalayıp mide bulandırmak istemiyorum bunlar bana ters şeyler. Zamana bırakmak lazım şöyle elini kolunu çelip sırtını yaslayıp bir yere beklemek gerek.

0|0
    0|0
  • Sen aramayı denesen .

0|0
    0|0
    • arama mesaj atma dedı ustume gelme dedı ılgısız olmamı ıstıo baktım oyle bende yaptım hergun aramaya basladı sımdı aramıyor :(

• o seni düşünmüyorsa sen niye düşünüyorsun ki ? O kendini sana karşı artık salmış anlaşılan

0|0
    0|0
  • aramanı istemiyorsa salla gitsin ...hiç arama ,o arasa da açma. işine gelince o arayacaksa hiç üstüne düşme ve bas tekmeyi..

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun habersiz bırakmayın birkişiyi bu çok çok kötü birşey insan haber alamayınca çok kötü oluyo mesela bende alamıyorum birisinden suçumda yok niye böyle oldu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çelişkili bir soru olmuş

başlıkla soru detayı farklı gibi geldi

ama umursama sende ilgisiz olmanı istemiş madem

umursamaz olmanada katlancak

suratını asma

kaçan kovalanır unutma

0|0
    0|0
    • hergun arıyor kendısı ben hıc aramıyorum 3 gundur aramıo arar gene haklısın

• :) hergun arıyordu da 3 gun aramadı ama arayınca ılk dedıgı sey nerdesın eve gıtcenmı ne yapıosun nasıl gıdıyor :) ben onu hergun goruyorum aslında aynı mahaledeyız calısıo oraya cay ıcmeye gıdıorum bazen benı gorunce guluyor masama tekme atıyor falan sımdı gıtmıyorum ıste benı gorunce cıkıo dukkandan dısarı guluyor ben gıdene dek bakıyor ardımdan ben pastaneye gıdıom anında oda gelıyor market bahanesıyle market yakın oraya bu arada ben calısıorum bu arada calısmaya basladıgımdan berı arıyor

• dun ve gecen gun bır suru mesaj atamay basladı bana sasırdım :( aradı bıde kendısı dukkana gıttım caya yanımda duurodu bakıodu hep bana sureklı tekme attı bana :( sonra aksam mesaj attı canım ne yapıon askım senı sevıyorum falan ne zmaan kapancan dıyor aılemle tanıstırmak ıcın erken dedı dıger akrabalar erkek olmaz dedı ne bılım sevıyorum hoslanıyorum dıyor sonra mesajlasıoduk dısarı cıkma demedım mı sana dedı hemen eve gıt dedı ıste mesajına cevap attım dıo mesaj atma ısım var bu ay sonu gıdıyo

• BENCE

yüzyüze söyleyerek veda etmek

0|0
    0|0
  • bende olsam aramazdım çocuğa hak verdim :P

0|0
    0|0
    • ne bılıosun da hak verıyosun anlamadım sevgdım ıcın boyle yapıo arama mesaj atma seven ınsna sevdgınıyle olmazmı bulusmazmı tamam sorunu var paylasmıoda ben yanında olmak ıstedım tek sucum bu sen ne cektıgımı bılmıosun sevdgım ıcınmı sucluyum arkadasım

• :( ben sorun etmıom kı o edıyor

• ona sorun etmemesini söylemelisin :(

• sana trip yapıyor, sen de arama, seviyorsa erkek değil mi mutlaka kapına geri dönecektir

0|0
    0|0
    • :( bende ılgısızım ona aramıyorum hıc hegrun arıyor benı sımdı 3 gun oldu aramıyor ve cok karısıyor ama bulusmuo

• halbuki ben, saçını okşayarak, gözlerine bakarak, o güzel dudaklarından öperek belli ederim sevdiğimi

• sende arama boşver kardeşim...bırak ne halt yiyorsa yesin...

0|0
    0|0
  • salal gitsin işin gücün rastgelsin dersin ararsada senden değerlimi

0|0
    0|0
  • Hakedene hakettiği gibi davranmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yüz yüze konuş ve ayrıl

0|0
    0|0
    • keske kolay olsa ben bıle yazdıgımı yapamıyorum sadece yazıyorum ama kıyamıyorum ..((((((

• önemli değil

• dun ve gecen gun bır suru mesaj atamay basladı bana sasırdım :( aradı bıde kendısı dukkana gıttım caya yanımda duurodu bakıodu hep bana sureklı tekme attı bana :( sonra aksam mesaj attı canım ne yapıon askım senı sevıyorum falan ne zmaan kapancan dıyor aılemle tanıstırmak ıcın erken dedı dıger akrabalar erkek olmaz dedı ne bılım sevıyorum hoslanıyorum dıyor sonra mesajlasıoduk dısarı cıkma demedım mı sana dedı hemen eve gıt dedı ıste mesajına cevap attım dıo mesaj atma ısım var bu ay sonu gıdıyo

Yükleniyor...