Senden etkilenmedim diyor, onu kazanmanın bir yolu yok mu?

Kız senden etkilenmedim diyor çok iyi bir insansın fakat sırf iyi bir insansın diye senle çıkamam aşık olmam gerek fakat sana aşık değilim diyor onu kazanmanın bir yolu yokmu?

Güncellemeler:
ama rüyalarıma giriyor :S

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• yavaş yavaş emin adımlarla ilerle aşk dediğin 2 dk da olmaz zaten madem asık olmak istiyormuş o zaman sende küçük jestlerle ilginle yavaş yavaş aşık et kendine bence denemeye değer pes etme :)

0|0
    0|0
    • bu olanlar 1 haftadadan kısa sürede gerçekleşti 2 dk gibi:D

• zamana bırak fazla üstüne düşme ters tepebilir ama kendinide unutturma belki zamanla asık olur belkide onun sana asık olmasını beklerken sen baskasına kapılırsın hiç belli olmaz :) sana bol şanslar

Kızlar Ne Diyor 6

• yok maalesef kiz sana bukadar dürüst bir sekilde bunu sana söyleyebiliyorsa ozaman sana gercekten asik olamaz yani sen üsteledikcede dahada uzaklasacak senden..

0|0
    0|0
    • seni üzmemek için bukadar netim diyor yoksa biraz çıkar ayrılırdım ba

na daha fazla kızardın diyor.

• valla helal olsun cok dürüst davranmis sana karsi gercekten ne güzel bence seni bosuna umutlandirmak istemiyor

• Evet seni begenmemis cok acik :( ama once hafiften biraz ruhunu oksayip sonra geri cekilip gelnesini beklersen basarili olabilirsin

0|0
    0|0
    • Onun gelmesi asırları bulur

• Sabretmen gerekiyor iste :) kucuk jestler yap ama kizi da bogma sinirini bil yani. Hosuna gidecektir. Bu arada sana olan hislerinin degismeme ihtimali de var.kendini cok kaptirma.

• Unut gitsin, yapıcak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • o zaman sen de biraz hediye ya da aşık edecekbir şeyler verebilir veye alabilirsin

0|0
    0|0
  • körün zorladıgı gibi niye devam ediyon ki.

0|0
    0|0
  • Bakiniz : Bosa kürek cekmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onu kendine aşık etmelisin buda çook zor bir ihtimal olabilir uğraşların senin de sevgi seviyeni belirler olmaz diye birşey yok adamım ne kadar aşıksın bunu uğraşlarınla belirle ...

0|0
    0|0
    • çok seviyorum ağlatıyor beni onu aşık etmek çok zor herhalde

• sevenin önünde krallar duramaz önce buna değermi onu düşün boş umutlara kapılmama ihtimalini yinele snrada uğraş adamım ama seni kaale almasını sağla bu işini kolaylaştıracak =)aşık olmak isterdim çok acı çekme ihtimalin de olsa senn yerinde olmak isterdim ...

• Bence seni beğenmemiş gayet açık ve net ne yaparsan yap gene beğenmez bence uğraşma başka birine bak.

0|1
    0|0
  • kız çok net konuşmuş. kafam karışık, hazır değilim şu an falan v.b. şeyler dese biraz umutlan derdim ama şu aşamadan sonra yapacağın her şey kızın önünde kendini küçültmekten başka işe yaramaz. onun yerine git ondan daha güzel biriyle çık. eğer ki bunu başarırsan o kişinin peşinden bile koşacağına eminim. koşmasa bile feci kıskanacaktır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...