Fenerbahçe'nin Hello Kitty ile sponsorluk anlaşması yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

"Türkiye’de bir ilk olarak, kulübümüz iştiraklerinden Fenerium ile Hello Kitty (Sanrio) firması arasında, Fenerbahçeli anne ve kızlara Fenerium çatısı altında ek bir katma değer sunmak ve son yılların en önemli trendlerinden biri olan marka birlikteliklerini kulübümüz çatısı altında da hayata geçirmek amacıyla, iki firma arasında işbirliği anlaşması sağlanmıştır." Fenerbahçe'nin attığı bu cesur sponsorluk adımını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bugün sosyal medyayı yıkan paylaşım; Not: Ben de Fenerbahçeli'yim ve bu anlaşmayı çok başarılı buluyorum.

7|1
123|129

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• daha durumu anlamamis insanlae var geyik yapiyor. cocuklar ve kadinlae icin yapılan bir anlasma. ustelik dunyanin dev kulupleri de yapıyor. pembe forma mor forma giyenlr dalga geciyor. siyah beyazlaei hic söylemiyorum. onlari nimetten sayilan fasulyeler.

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 122

• Milandan sonra bizle anlasma imzalamislar :) ben ilk haberi gordum inanamadim sonra bir baktim gercek :)

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım'a yakışır. Şaka olmamasını tercih ederim Aziz başkanı göreyim o halde ve hunharca güleyim.

2|2
    0|0
    • 3ay

hello kity sadece fenarbahçe değil büyük takımlar milan gibi onlarlada sponsor.

• Hahhaha komik buldum 😀😀

2|3
    0|0
  • Aslında futbola katılmayan kesimin futbola katılımını sağlamak adına iyi olabilir. Böylece daha çok para kazanacaklar.

0|0
    0|0
  • Soru eksik bir kere. Ki dalga geçen insanlarında beyninde bir şeyler eksik belli, ya da yanlış biliyorlar.
    Fenerbahçe hello kity ile sponsorluk anlaşması yaptı dersek eksik olur. FENERBAHÇE BAYAN VE KIZ ÇOCUK TARAFLAR İÇİN HELLO KİTY İLE SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPTI. Yani erkeklerle, futbolcuların formalarıyla alakası bile yok. Hello kity nin çizgi filmi basılmayacak kadın ve cocuk taraftarların tişörtlerine zaten, ürünler çıksın bu sefer nasıl özenecek millet izleyin ;)

1|1
    0|0
  • Fenerliler siz ne şirinsiniz öyle bakiyim. Büyüyünce beşiktaşlı olun tamammı bu helo kittylere kanmayın bakiyim hadi gidin oynayın şimdi😆

2|3
    1|2
  • olabilir dünya çapında bilinen bir şey hello kity
    kızların daha çok tanıyıp sevdiği bir takım diye küçük düşürenlerin de algı operasyonlarına kurban gittiğini dememe gerek yok heralde

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Biz pembe ve mor forma giyince demediklerini bırakmadılar. İnşallah o formalara falan basılır. Vallahi çok mutlu olur. Sadece kadın ve kızlarda kalmasın inşallaaah!

1|3
    0|1
  • bu nedir yaa rezillik.
    Koskoca fenerbahçenin yaptıgı calısmaya bak :(

0|2
    0|0
  • Bu ne şaka mı bu 😂😂😂

0|0
    0|0
  • hello kitty demek pembeli kitty li seyler cikartacaklar demek degildir

1|1
    0|0
  • Saçma buluyorum bu tür şeyleri

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi bir durum ama bileklik satarak borç kapatmaya çalışan adamlar bari dalga geçmeye kalkmasa daha iyi :/ bizleride düşünüp böyle birşey yapmaları gerçekten çok hoş ve sosyal medyada bizim cinsimizi kullanarak birbirine hakaret eden insanları gördükçe utanıyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bence de hakaret edilmesi yanlış bir beşiktaşlı olarak söylüyorum. biz jimnastik kulübüyüz mesela jimnastik kadın sporu değil mi mesela bence çok anlamsız

• 3ay

Evet arama yaptınız Robben yerine aatif chahechouhe geldi.
      Bileklikten sanane? Sana mı battı

• 3ay

Adam gibi konuş cevap veremeyince ancak küfür helal olsun :D

• Komiksiniz

1|1
    2|0
  • Formalar tek kelimeyle rezalet ama benim takıldığım nokta şu;kardeşim sen nasıl fenerbahçelisin o ikinci resim ne? Bak ben fenerbahçeli değilim ama şu Ozan Tufanla dalga geçmeyi bıraksanız diyorum? Cidden bkunu çıkardınız. Mk ben bile ayar oluyorum. Yaşına rağmen başarılı bir futbolcu. Ne istiyorsunuz siz bu adamdan anlamıyorum

0|1
    0|2
    • 3ay

Başarili bir futbolcuda. ziyade çok koşan ama bal yapamayan ari gibi. bizde de bir sabri var öyle..

• 3ay

emreyi emre yapan suat ve okandi.

• 3ay

Ee emreyi de söyleseydin abi o zaman :D

• Tamam dalga gecmeyelim saygı felan ama volkanı hello kityli formayla düşünce aldı beni bir gülme

2|2
    0|0
  • Dalga geçmek gerizekalılıktır. Çok mantıklı bir adım küçük kız çocuklarına kulüp sevgisi aşılayacak bir adım

2|1
    0|1
  • ozana tosicin karısını bastırsalardı keşke şsldhshavav

0|1
    0|0
  • Galatasarayda Victoria's Secret ile yapsın sdfsddsd.

3|1
    0|0
  • Galatasarayın mor rengine '' ibn.'' rengi diyen asilzade fenerbahçelilerimiz <3

0|2
    0|2
  • Gülmekten öldüm ya 😂 bir galatasaraylı olarak onlara yakıştığını düşünüyorum :D

1|0
    0|1
  • Kanaryaya yakışır 😂

0|0
    0|0
  • Fenerlilere ayrı olarak bir sözüm yok sadece hayırlı olsun demek istiyorum. Ama geçenlerde bir tane kendini bilmez haddini aşıp bir galatasaraya laf etti. Ona iki. çift lafım vardi. O lafıda böylelikle yerine ilettim..

0|1
    0|1
  • şaka mı😔

0|0
    0|0
  • ahahahh yakışır

0|0
    0|0
  • Değişik şeyler hep fenerde oluyo zaten.

0|1
    0|0
  • Hahahahaaa 😂😂😂 bir Beşiktaşli olarak komedi buldm.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım
    evet yakışır

1|1
    1|2
  • Dalga geçen 6alatasaraylılar vaktinde pembe ve mor forma takıp gezmişlerdi hatırlatayım.

2|3
    2|1
    • 3ay

Dunya devi barcelona ve real madridinde mor efsaneler mor giyer adam olmatani da morartir

• 3ay

Ben de diyorum kiii toplamda bizim kupamız daha fazla 59 öncesi de sayılınca bizim 28 şampiyonluğumuz var.

• 3ay

Neyse bu söylediklerim anlayana... İyi akşamlar :d

• Yakışır pembis pembis :)))

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    92

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 128

• http://i.hizliresim.com/3A7DAp.jpg
    Daha düne kadar sokakta bileklik satan takım taraftarlarının laf yapması ilginç. Fotoğrafta görüldüğü üzere büyük takımların sponsoru oldu hello kitty.

1|1
    0|0
    • 3ay

Dostum bunlarla laf dalasina girmeye degmez ya bunlar acayip renkte forma giyip sahaya cikmis takimin taraftarlari cekemiyolar finansal basarilarimizi

• 3ay

Abi hello fetö diyen kulüpler varken Fenerbahçe nin hello kitty si çok şirin

• Bu ticaret işi Fenerbahçe bir anonim şirkettir. Sponsorlukta en çok parayı veren firmayla anlaşılır.. Burdan taraftarımıza sesleniyorum hiçbir şeyi kafaya takmayın eğer ki takımınızda dünya yıldızlarını izlemek istiyorsanız sponsorlara takılmayın.. Ve unutmayın ki bu konuyla ilgili dalga geçen bazı takım taraftarları zamanında mor ve pembe formayla bu konuya öncülük etmişlerdir.. :)

0|3
    0|2
  • Ben bir Fenerbahçeli olarak komik buldum. Ne bileyim şaşırdım alışık olmadığım böyle birşey ile karşılaşmadığım için olabilir belki

0|0
    0|0
  • Ek bir katma değer mi? Bence iyi satış yapılır bu firmanın reklamları ile. Ben beğendim. Tebrik etmek lazım, akıllı bir müteşebbislik durumu :)

0|1
    0|0
  • Su aziz bir sktrip gitsin isterse playboyla anlassin baska bisey istemioz aziz gitsin

0|0
    0|0
  • Düşünsene reklama Aziz üzerinde hello kittyle bir ürünle çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • Hello Kitty sadece Fenerbahçe değil çok daha büyük takımlarla (bkz. Miami Heat, AC Milan) anlaşma yapmıştır. Pek gülünecek bir yan bulamadım.

not: robinvanpörsisporluyum.

2|1
    0|0
  • Anlaşma çok iyi senin gibi beyin özürlülerin anlayamayacağı kadar önemli bir sponsorluk anlaşması! Hem forma göğüs sponsoru gibi lanse edemezsin! Fenerium Mağazalarında Kadın ve Çocuk ürünleri satılacak

2|1
    0|0
  • aasfgh:) yahu tamam pazarlama stratejisi açisindan kadin ve çocuklari avliyolar. kabul.. ama hello kityyide severim hem fener kendine hemde hello kityye de kara sürmüştür. abicim rakibinde hayirlisini versin tanri 😃hep derim sarida sikinti yokta ibnelik lacivertte. simdi cuk diye oturdu. nsnsnxbxh

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/PQ0pQQ.jpg

Bu bu bu yani bu bizzat fenerbahçenin sitesinden falan gelen bir şeymi :/

0|0
    0|0
  • İlginç bir şey.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/6m96kv.png

kadın ve çocukları düşünerek yapılmış güzel bir anlaşma

0|1
    0|1
  • Zaten doğuştan beşiktaşlıyım asfdashldkfasjkldfasdfas

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kadınların 2. sınıf muamelesi gördüğü aşikar olduğu yapılan yorumların seviyesinden belli, anneler ve çocukları için yapılan bu anlaşma milletin dalga geçmeyi beklemesi çok komik, neymiş pembeymiş mormuş rengin cinsiyeti yoktur arkadaşlar, hele kadın arkadaşlarımızın dalga geçmesini anlamıyorum erkekler diyor mesela giysinler KIZ GİBİ olsunlar falan KIZ dediğiniz kavramın erkekten ne farkı var söyler misiniz fazlası var eksiği yok ve sizde buna gülerek ülkenin ne halde olduğunu gösteriyorsunuz. Selin Şekerci bile dalga geçiyor kusura bakmayın ama Hello Kity'nin yaptığı anlaşmalar ve takımlara bakın önce öyle yorum yapın, Ne Tüpçü Ne de FETO'cu firmalarla anlaşma yapmak yerine sevimli ve kaliteli bir marka ile anlaşma yapmak ve ülkedeki bir çok takımın borç içinde yüzdüğü bu dönemde ilaç gibi gelecektir. Boşversenize ağzı olan konuşuyor.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe satışlarda rakiplerine hep fark atmıştır senelerdir, fener taraftarı bu konuda çok bonkör, hello kitty Türkiye'de doğru takımla anlaşmış diyebiliriz, bakalım dişi kanaryalar yeteri kadar ilgi gösterecek mi

0|1
    0|0
  • Ne güzel yapsinlar. Bu seferde fener para kazanamaz. Ve bizde sevinçten göklere cikariz:)

0|0
    0|0
  • Dick yönetiminde, kitty sponsorluğunda... Bilemedim nereye gidiyor bu Fenerbahçe

Aziz olmasa aslında iyi bir kulüp severim ama azize işte..

0|0
    0|0
  • Yillarca "feda" diyerek kandirilan takimin taraftarlari ile "Banka hesabina 1 Tl yatirtan " takimin taraftarlari, bu pazarlama stratejisinden anlamazlar. Guzel strateji

0|0
    0|1
  • Bunlar yakinda primayla da anlasma yapip sahaya kiclarinda bezle cikarlar para icin. Galatasarayliyim, bugün de sükürler olsun.

0|1
    1|0
    • 3ay

1 Tl lik bileklik aldın mı biz Dünya deviyle antlaşdıkda bugün şükürler osun Fetosaraylı değil bu gün ve hergünüm gibi Fenerbahçeliyim.

• 3ay

O degil de biz uefa kupasını da fetönün dualarıyla almıştık dimi ben mi yanlış biliyorum.

• 3ay

Yokk o 4 yı üst üste ligde şampiyon yaptırtarak transfer yapmanızı sağladı. Tafrrel, Hagi, Popescu onun sayesinde aldınız.

• Bu anlasmayla sari lacivert olan renklrlerimiz pembe lacivert olarak degistirilmistir😂😂😂😂😂😂

1|3
    1|0
  • Bildiğim kadarıyla sponsorluk anlaşması değil bu. Sadece Hello Kitty Fener'e özel ürünler üretecek.

Not: GS.

0|1
    0|0
  • Şaka olucagini düşünüyorum yani tamam kadınlara yönelik bir şey bilr olsa yaşı büyük bayanlar almaz herhslde çocuksu bir şeyi çocuklar zaten parası yok nasıl alsın annesine dil dokucek olsa tuttuğu takım değilde daha güzel şeyler isterler bence

0|0
    0|0
  • bu da yeni bestemiz lala lala lala lala lala lala lalalalala
    https://www.youtube.com/watch?v=K6D73cP_MTA
    tüm takımlara başarılar

0|0
    0|0
  • Şu anlaşmayı Galatasaray yapmış olsa şuanda yerin dibine sokmakla meşguldü fenevliler. O yüzden köküne kadar dalga geçsin tüm Galatasaray'lılar. Dalga geçmeyen gizli fenerlidir.

0|0
    0|0
  • sana da beyin için sponsor aramak şart

0|0
    0|0
  • Tüm futbolcular şort giyerken fenevliler pembe don mu giyecek

2|0
    1|1
  • Forma reklamı değil ki bu ne saçmalıyorsunuz feneriumlarda ürün satışı ile ilgili bileklik satmaktan iyidir amuna goyim

0|2
    0|0
  • Rakip oyuncuları gülme krizine sokmak için ideal bir düşünce. Abi adam kavgaya gitse vurmaya kıyamaz şunlara 😂😂😂

0|0
    0|1
  • Yakışır feneve

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    98
Yükleniyor...