Spor Aletleri Olmadan Nasıl Ağırlık Çalışması Yapabilirim?

Bende sadece 2 tane dambıl var.5-10kglık sanırım.
Spor salonu için param olmadığından , benim kendi yöntemlerimle çalışmam lazım ama nasıl?
mesela karın kası, bacak kası, göğüs kası, omuz ve kol kası, gibi bunları aletler olmadan sadece dambılla çeşitli yollarla yapmak mümkün mü?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün tabi ki de internette yazıp araştırırsan evde yapabileceğin birsürü çeşitli egzersizler çıkacaktır karşına

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• mümkün kardeşim. hemen gogıla P90X yazıp aratıyorsun. Sagi Kalev Body Beast de işini görür.

0|1
    0|0
    • 2ay

p90x yazdım, önce ve sonra fotoğraflarına falan baktım yani baya inanılmaz geliyor lakin tak diye 100 tl dedi :D , yani bu şey gibi 5 kavanoz bal 100 tl :D

tamam sorun değil 1 kere alırım sürekli yaparımda , gerçekten işe yarıyormu?

• 2ay

fazla yağ ve kilomda var , o zaman indiriyorum ben bunu , inş işe yarar , çok sağol dostum çok yardımcı oldun

• 2ay

estağfurullah. inşallah çok işine yarar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Karın ve bacak evde yapabilirsin. Kol hafif kiloyla zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet yapabilirsin bende 3 yıla yakın evde yaptım okul staj sınav derken salona gidemedim ama bende 40 kilo ayarlı dambıl seti vardı sende öyle bişey alabilirsin daha kolay olur ve daha çok gelişirsin

0|0
    0|0
  • Vücut ağırlığınla

0|0
    0|0
  • Tabi internete yaz böyle çok güzel çıkıyor
    Ama kesinlikle sınav ve barfiks yapman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...