Bence en çok kadının çekemedigi kendi cinsidir

hiç kızarkadasım yok olanlarda beni çekemiyor eski sevgilimle çıkıyor arkamdan dedıkodumu yapio cevremde insanlar cekemiyor ben ne alsam aynısını alıyorlar yeter sizde kadınların kıskanc oldugunu dusunuyonuzmu

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• genelde öyle oluyor

olmaması gerek ama malasef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet kadınlar birbirini çekemezler.

0|0
    0|0
  • boşver takma kafayı boş işler bunlar sen okulunu oku.

1|0
    0|0
  • seni mi çekemiyorlar bacım?Senin çekilemeyecek neyin var?Yani yanlış anlama ama vasatın altı bir güzelliğe sahipsin bence.Dürüstçe söylüyorum bak.Bunun tam tersinin olmadığından emin misin?

0|0
    0|0
  • kesınlıkle hepsı kıskanctır en yakın ornegı yemekteyız programlarında hep erkekler yenıyodu nıye kadınlar kotu yemek yaptıgı ıcın degıl bırbırlerını cekemedıklerı ıcın :D

0|0
    0|0
  • bize bakmaktan çok birbirinize bakıyorsunuz anlamadım gitti:D

0|0
    0|0
  • çok doğru düşünmüşsün

0|0
    0|0
  • takipçilerin varmış ne iyi

0|0
    0|0
  • :) kendi aranızda hiç anlaşamıyorsunuz. Hep muhalifsiniz.

0|0
    0|0
  • Ulan zaten 2 cins var : Kadin ve Erkek

Oyle bir yazmissin ki, sanki sümme alem dahil konuya.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zaten kadınlar en çok kendi cinsini çekemez. Mesela şöyle bir söz var dışarı çıktığınızda sadece erkekler bakıyorsa güzelsiniz demektir ama hem kadınlar hem erkekler bakıyorsa cidden güzelsiniz demektir :D Anladın sen işte :D

0|0
    0|0
  • işi gücüm yok senin aldığın şeylerden alcam bir git ya.

1|1
    0|0
  • herkes kendi cinsini kıskanır çnkü kendisiyle kıyaslar.oyüzden biri en çok karşı cinsiyle anlaşır çnkü kıskanacağı bişey yoktur.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • He düşünüyoz

0|0
    0|0
  • dedikodu yapıp yüzüne canım cicim diyen insanın da aldıklarımı alan insanın da kafasını çözemedim ben henüz

0|0
    0|0
  • zaten hepi topu iki cins var mk

0|1
    0|0
  • ahaha aynı ben benimde bu yüğzden bir arkadasım yok kimseyle arkadaslık kuramyorum :)

0|0
    0|0
  • Bence hayir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...