Size de oluyor mu arkadaşlar?

Şubat aylarının başlarında eski sevgilimle yakın ortamlarda bulunmaya başladık mecburi olarak. Ben yanından gülümseyip geçerken o hep beni durdurup konuşmaya çalışıyordu. Bu aylarca bu şekilde devam etti. Ve yakın bir zamanda beni ekledi, konuştuk numaramı istedi bir arkadaş olarak. Çünkü 4 sene önce bitmiş bir ilişkiydi bu ve çocukluk olarak gördük 3 ay sürmüştü. Numaramı verdiğim gün boyunca sürekli konuştuk, sohbeti iyidir ama sonunda döndü dolaştı konu bana değer vermesine geldi. Ondan son ayrılan ben olmuştum, keşke o şekilde bitmeseydik dedi. Benimse Şu an çok yolunda giden bir ilişkim var, konu oralara gelince rahatsız oldum ve kendisine her şeyi kaybettiğini, artık başka birine aşık olduğumu, kendisiniyse zamanında sadece sevdiğimi söyledim. Daha sonra mesaj attığı 3 gün boyunca cevap vermedim o da başka mesaj atmadı. Yinede içimde bir burukluk oldu kendisini üzdüğüm için çünkü çok temiz kalplidir ve konuşurken onun sohbetini özlediğimi anladım ama aşk anlamında değil arkadaş anlamında. Normal bir his bu değil mi? Kendisine karşı içimde bir şeyler kalmış olabileceğini düşünmüyorum ama fikrinizi almak istedim.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Normal bir his değil açıkçası, buradan çıkan ve çıkacak sonuçta ne eski sevgiliden ne de normal bir erkekten arkadaş olmaz, iş döner dolaşır ilişkiye gelir. Velhasılıkelam şu an hata yapıyorsun ve şu an ki sevgiline duygusal olarak ihanet içindesin haksızlık ediyorsun. Neden numaranı verirsin ki bu işin buralara geleceği bellidir zaten çünkü aksi bir ihtimal yok. Bence tüm irtibatını tamamen koparmalısın silkelen nan kendine gel yazık değil mi şu an ki sevgiline?

0|0
    0|0
    • O ilk numaramı verdiğim gün konunun buralara geleceğini düşünemedim unuttuğunu sanıyordum ki zaten bir konuyu yanlış anlamışsın, o o şekilde konuya daldıktan sonra ben onunla bir daha hiç konuşmadım, mesaj attı ama cevap vermedim

• kafanı karıştırmasın devam et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...