Internette tanıştınız ve buluştunuz diyelim...

buluşana kadar gayet seviyeli ciddi muhabbet etmişsiniz.sadece tek bir fotoğrafını görmüşsünüz...o gün geldi buluştunuz

ve kız gerçekten çok güzel,kaliteli...

ne hissederdiniz

ciddi bir ilişki düşünülebilir miydi

yoksa netten tanıştık nasıl olsa diye başka düşüncelere kayar mıydınız

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten bana uygun ve güzel bir karaktere sahip ise neden ciddi düşünmeyeyim ki. İnternetten tanışmış olmak bir şeyi değiştirmez.

0|1
    0|0
    • kız anormal derecede seksi ama anormal derece de masum bir hayat yaşamış.bu bir çelişki oluşturmazdı yani dimi:)

• Neden olmasın, seksi olan her kızın cinsel geçmişi kabarık olacak diye bir kural yok. Samimiyetine inanıyorsam sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 18

• bu interneti öcüleştirmeyin ya netice olarak bir iletişim aracı!

0|1
    0|0

• Başka düşüncelere kayma ya da kaymamaya yönlendirecek olan buluşulan kişidir zaten. Kişiliği yerinde olan birisi ise zaten farklı düşünülemez...

0|0
    0|0
  • Kaliteli ise neden nereden tanıştığımı umursayayım ki?

Şunu unutma: İster internetten tanışmış ol, ister gerçek hayatta, tanışmış olduğun herkes ile tesadüfen karşılaşmışsındır...

0|1
    0|0
    • hayatta tesadüf diye birşey yoktur,daha ana karnına düşmeden önce kaderin belli ne tesadüfü?

• Yemişim kaderi... Bizler oyuncular değiliz ki bir senaryoya göre hareket edelim, iki dakika aklını şarj et öyle gel... Öbür türlü çektir git...

• dışarda iyi ve kötü niyeti insanlar olduğu gibi sanal alemde de olabilir herkes iyi ya da kötü olamayacağına bu kişiden kişiye göre değişir

birde şunu düşünün eğer iyi bir insansanız ve nete giriyorsanız sizin gibi başka iyi niyetli insanlarda girebilir ilk defa buluşacaksanız buluşma yerine yanlız gitmemekte ya da netten biriyle buluşacağınızı bir büyüğünüze bildirmenizde yarar var

0|0
    0|0
  • tam olarak birbirinizi tanımadan aile yapısı yasam kalitesi hakkında fikir sahibi olmadan ön yargı yapma ama kendini de kaptırma ... tanısma sekli değil önemli olan ... analaşabilme kapasitesii... ve bide kendine sor ilerde bunu ben sorun yaparmıyım ya da ailem ?

0|0
    0|0
  • ancak onunla konuşarak hissederek kokusunu alarak sesini duyarak anlayabilirsin bunu ve bence olur neden olmasın bak aklıma geldi yine :'(

0|0
    0|0
  • Niye ciddi olmasın ki. Eğer her iki taraf da seviyesini koruyarak devam etmek isterse bence çok mantıklı olur.

0|0
    0|0
  • nerde tanıştığın değil,tanıştığın insanı ne kadar ciddiye aldığın önemli!

0|1
    0|0
  • Ciddi ya da geçici, hiçbir ilişki düşünmem. Samimi sohbetten öteye geçmez

0|0
    0|0
  • Nerden tanıştığımın önemi yok.

0|1
    0|0
  • nettekilere güvenmiyeceksin fazlada bir beklentin olmayacak

0|0
    0|0
  • ciddi olabilir

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye algıya,psikoza göre değişir.

0|0
    0|0
  • tabikide düşünülür elektrik varsa uyum varsa net ya da başka yer olması bencede fark etmez

0|0
    0|0
  • Düşünebilirim tabiki adam akıllı biriyse :)

0|0
    0|0
  • dr kaya bilir :D

çok genel bir soru olmuş. herkesin karakterine veya ahlakına göre değişebilir. böyle sorular sormayın allah aşkına. yanılırsınız yoksa.

0|0
    0|0
  • Beyni var mi beyni, ondan haber ver.

0|0
    0|0
  • netten tanıştıysam en kaba ifadeyle çakmak için buluşur ve tanışırım :) işimi görür bir kenara atarım

0|0
    4|3

Kızlar Ne Diyor 6

• kalitesini bir bakışta anlayamayacağıma göre ne şekilde olursa olsun güvenemezdim.. ki ben zaten buluşmaya kadar da götürmezdim..

0|0
    0|1
  • Karşındaki kişiye de bağlı..

0|1
    0|0
  • Ondan sonraki durumu güzel ya da cirkin olmak belirlemez ki...kaldi ki normal bir arkadaslik da oluşabilir o sekilde devam da edebilir..tanidigimiz herkes potansiyel flört konumunda olmamali..

0|1
    0|0
  • tanışırsın sonra reelde biraz vakit geçirirsin baktın gerçekten güvenilir biri anca öyle olabilr

0|1
    0|0
  • İnternetten tanıdığı kızla ciddi düşünmezler.

0|0
    0|4
  • benim kuzenim netten buldu evliler şuan bebişleri bile var sdgfsdhgsdgsd

0|1
    0|0
Yükleniyor...