Göğüs kaslarım çok gelişmiş ne yapmalıyım?

arkadaşlar herkes göğüslerin kız memesi olmuş gibi falan şeyler söylüyor pek fazla göğüs te çalışmadım başlamadan önce de zaten göğüslerim belirgindi şimdi daha çok oldu dar kıyafet giydiğimde çok belli oluyor çok kaslı da değilim omuz falan kollar küçük ama göğüslerim dikkat çekiyor bu işten anlayanlar bilirler zaten ne yapmalıyım?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• jinekomasti hormonsaldır, şuraya hemen resmi upla hızlı resimden net birşey yazayım 7 dakika vaktim var çıkıcam hızlı ol.

0|1
    0|0
    • 2ay

valla şu an fotoğraf çekemiyorum evde değilim sonra çekip özelden atsam olur mu?

• 2ay

olur bro at bana jineko mu değil mi, yağ mı değil mi, ne yapman gerektiğini yazarım konuşup hallederiz. takıntı yapma her şekilde halledilir.

• 2ay

eyvallah be kardeşim takip ediyorum seni ordan haberleşelim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok basit düşük kilo çok tekrar yap yak gitsin küçüldüğünü göreceksin

0|1
    0|0
  • Yagdır o

0|1
    0|0
  • çok garip bişey resim atsan anlaşılır durum. jinekomasti sanırım sendeki. veya alt göğüsü geliştirip üst göğüsü zayıf bırakmış olabilirsin resim lazım

0|0
    0|0
  • bilmiyom

0|0
    0|0
  • Arka kol, ön kol çalış azıcık. Göğüslerin kas olduğunu sansınlar :D

0|0
    0|0
  • ağırlık düşür %40 oranında ve 4*15 tekrar yap defin yapacak şekilde

0|0
    0|0
    • 2ay

sıkılaşır mı öyle

• 2ay

bu şekilde büyüme durur birde hareketleri fly olarak yap bench ve dumbell presler yine şişirmeye yarar cable crossover makine gibi açıcı kareketler iyi olur ayrıca meme ucu bayanı andırıyorsa yani sarkık varsa plastik cerrah görmesi lazım

Yükleniyor...