Bir kadının zengin koca araması ne kadar normalse erkeğinde kadını cinsel obje görmesi o kadar normal midir ?

Bir kadının zengin koca araması ne kadar normalse erkeğinde kadını cinsel obje olarak görmesi o kadar normal midir ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• her kadın öyle değilde her erkek öylemiymiş...

1|2
    0|0
    • her kadının öyle olup olmadığını nerden biliyorsun ,

• mutlu olamıyorum parasız hayat paradır ve zevktir benim için

• keyfine bak...haydi...

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir erkek hele hele bir Turk erkegi icin guzellik herseyden once gelir, geri kalan degerlerin hicbir onemi yoktur... o yuzden kizlarda bunu bilir guzel kizlar her zaman erkekte paraya bakar. yani evet kadin cinsel obje olarak gorulur ve kadinlarinda zengin koca aramasi normaldir, ikiside maddesel seylere bakar, atasozumuzle ozetlemek istiyorum tencere yuvarlanir kapagini bulur, uzum uzume baka baka kararir vs.

0|0
    1|0
    • atasözlerini boşver yalan onlar kimler nelerini buluyor tesadüftür herşey , türk erkeği için güzellik sadece cinsel ilişki olarak bakarlar erkekelr geri kalan özelliklerin çok önemi vardır kaşarsa , gözleri sekiz çiziyorsa onu kadın diye evine sokmazlar anca dürtüp atarlar bir kenarı ,

• iste o faydalanamayanlar tecavuze yelteniyor

• adam yapamıyor kız arkadaş filan kadınalar geziyor yarı çıplak yani ne beklenirki

• kadının ve erkegın boyle seyler dusunmesnden nefret edıyorum

1|0
    0|0
  • genelleme arkadaş herkes bir değil.para yataga yatınca insanı ısıtmıo

0|1
    0|0
  • tabi ki normaldir.herşey karşılklı... yalnızca ''zengin koca '' arayan kadınlar mı zeki sanıyor kendini :D

0|0
    0|0
  • İkisi çok farklı konular. "öyle g.te böyle y.rk" sözünü burada kullanamayız.

0|0
    0|0
  • aynen bu tiplerde birlikte hayat sürdürür

0|0
    0|0
  • zengin kocayi arayan kadini cinsel obje olarak gören adamda karaktersiz derim :D

0|0
    0|0
    • ilk kendinden başla o zaman

• neden peki , erkekte çok güzel kadın hayali mi kursun ama kurmaz kaşarsa içi kötüyse sadece faydalanır ama kadın direk zengin olsun gerisi hiç önemli değil manıtığıyla gitmesi onun gerizekalı olduğunu gösteriri çünkü mal gibi kullanılcak

• onlarin gözü baska yerlerde

Erkekler Ne Diyor 4

• İsteklerin sadece belli bir kısmı parayla olur.Aşağıdaki yorumlarını okudum hiç katılmıyorum bunlara.Bir kadının güzel olması önemlidir ama bir derece(eline yüzüne bakılsın yeter).Çok güzel olup da yanımda gezip milletin eşek gibi bakmasını istemem.Çok maddevi düşünüyorsun.GÜZELLİK 40 YAŞINA KADAR PARADA HASTA OLUP YATAKLARA DÜŞENE KADAR VARDIR.

0|0
    0|0
    • hasta olup yataklara düşme zamanı güzellğin bitme zamanında çok sonra gelir ama o yüzden param varsa her türlü istediğimi elde ederim

• öyle bir ihtimal var tabi ama sen hasta olup yataklara düşene akdar diyorsun güzellğin bitmsinden daha sonra oluyor bu dediğin onu söyledim

• Tenkitin için saol.Sanırım etrafında çok zengin insanlar var.Zenginlik maddi olarak her şeyi satın alsada tatmin etmez.Bir spor arabanın hevesi 2 ay sürer.Güzel bir evin hevesi 1 yıl sürer.Mutlu olmak için sürekli para harcamak gerekir.Her şeye sahip olunca da insan boşluğa düşer, hayatın anlamını aramaya başlar.

• tüm ilişkiler karşılıklı menfaat üzerine kurulmuştur.ortak nokta bulunduğunda ise ilişki başlar...

0|0
    0|0
  • Para herşeyi yapar diyenler para için herşeyi yapanlardır... ilkokul 3. sınıftan beri aklımda..

0|0
    0|0
  • p*rno filmlerde görmüyomusun taş gibi kızlar para için ne irençlikler yapıyor irençlikden kasdım normal ilişki değil kadın bu paraya tapan bir canlı ama ilerde görüyor ebesini tersden o yüzden erkek de parası var her çiçekden bal alma derdinde

0|0
    0|0
    • doğru ben aldatmıyan zengin adam tanımadım hiç aferin diyorum sadece

Yükleniyor...