Soru Soran Arkadaşlar biraz ilgili olup en iyi cevaplarınızı seçin.. Olmaz mı?

ya anlamıyorum, soru soranlar biraz daha sordukları soruları takip etseler, beğendikleri cevapları en iyi cevap seçseler. ben yeni üye oldum ama hiç kimsenin hakkını yemedim cevabını beğendiklerimi mutlaka ödüllendirdim, aynı hassasiyeti de diğer arkadaşlardan bekliyorum. harcadığımız zamana değsin, kimi beğeniyorlarsa onu seçsinler, bakın benim sorularıma bir tane seçilmedi gözüküyor mu, her sorumun en iyi cevabını seçmişim. biraz hassasiyet..

Güncellemeler:
hatta saçma soru soranlara bile değer verip, güzel şeyler yazmaya çalışıyorum, biraz özen gösterin, takip edin sorularınızı. ben neden seçiyorum o zaman, benim sorularımda seçilmemiş cevap yoktur, ben enayi miyim yaa? çünkü benim soruma cevap yazılmış, vakit harcanmış, kendimce en iyisini ödüllendirmek istiyorum. biraz anlayışlı olun bu konuda, en iyi cevap verilmemiştir diye bir klişenin arkasına saklanmayın, bu çok saçma. 50 tane cevaptan bir tanesi mutlaka hoşunuza gitmiştir, kandırmayın..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• .d olaya açıklık getrdiğin için teşekkür ederiz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haklısın ... ama ya herkes istenilen cevabı vermiyorsa ? çünkü bazıları dalgaya alıyor saçma sapan cevaplar veriliyor.

0|0
    0|0
    • ben hiç üşenmeyip, her soruya uzun uzun cevap yazıyorum hiç gören yok maalesef :( harcadığım zamana yazık onu demeye çalışıyorum :)

• doğrudur ne diyim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın bazen çok saçma cevaplar seçiliyor.Ben kendi adıma konuşayım;ben düzgün şekilde yorum yaparım yardım ederim.Hatta özelden ekleyip yardıma devam ederim.İsteyen istediğini seçsin istediği cevabı kendisine kılavuz alsın :) Ben yazıyorum rahatlıyorum tamamdır ;) Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederiz, ben de yazıyorum, dalga geçmeden bildiklerimi paylaşıyorum, illa benim cevabımı seçsinler demiyorumki, kim hakettiyse o seçilmeli, ama mutlaka seçilmeliki yazıklarımız boşa gitmesin

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• sadece istedigim cevabı duyarsam en iyi cevap seçerim gerisi tırıvırı benim için :D

0|0
    0|0
  • seçilmemişse henüz en iyi cevap gelmemiştir bu kadar basit kardeşim.

1|0
    0|1
    • çükümden anlıyorum e mi?

kimse kendi çıkarı için bana cevap vermesin zaten. varsın kendim okur yazarım. :*

• devam et yavrum devam et

• En kotu cevap neden yok ya oda olsamıs keske.

0|0
    0|0
Yükleniyor...