Arma öpen futbolcular bana samimi gelmiyor size geliyor mu?

bu arma öpen futbolcular genelde fenerbahçemizde var bence gösteriş hem armayı değil parayı öpüyorlar yanlışmıyım?

link

link

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsi taraftara oynuyorlar özellikle Meireles Galatasaray maçında hakeme tükürüp sonra oyundan çıkarken armayı arıyordu ne tarafta diye:)Fenerlilerde Meirelese helal sana diyorlardı halbuki adam taraftara şirin gözükmek için o hareketi yapıyor

0|0
    4|6

Erkekler Ne Diyor 22

• Fenerbahçemiz derken?

4|3
    2|2
  • link

link

gayet normal her futbolcu kendi taraftarının gözüne daha çok girmek için armayı öper .!

3|4
    0|0
  • Gayet de geliyor. neden gelmesin? sırf fenerli oldugu icin mi? sacma

1|2
    0|0
    • para için para almasalar öperler mi

• neden öpmesinler?

Sen futbolu bilir misin anlamıyorum? para icin?

o zaman tüm futbolcular para icin yapıyor.

sen futboldan anlamıyorsun sanırım. tüm takımlarda oynayan adam o kulubun parcası olmadı mı ? ve her gittiginde de o kuluple kaynastı ve sevdi. sen taraftar gözüyle bakıyorsun yanlıs bu.

para icinmiş. bedava kimi alabilirsin ki? sacmalama

su kızların sacma sapan futbol yorumlarını anlamıyorum.

• futbolcu hangi takıma gitse o takımın armasını öper sen çok anlıyorsun ya

• Bir yerlere şirin görünme çabaları...

ülkemize gelen bir yabancının "ben zaten doğuştan ... takımlıyım" demesi ne kadar samimiyse, bu da o kadar samimi :)

İSTEMEZ ARMA ÖPMELER. FORMAYI ISLATSIN, YETER.

0|0
    1|3
  • "Liverpool armasını hiçbir zaman öpmedim. Bazı futbolcuların transfer oldukları kulüplerde bunu daha ilk haftadan yaptıklarını görüyorum. Futbolda romantizm bitmiştir. Artık herşey değişti. Futbolcular bir takıma geliyor ve gidiyorlar. Forma, derimiz değil üniformamız.

Sadece gol atmak, işimi yapmak istiyorum. Madrid’de doğduğumda Liverpool ya da Chelsea taraftarı değildim. Atletico Madrid taraftarıydım. Hala da öyleyim. Öpeceğim tek arma da Atletico Madrid armasıdır. Fernando Torres

adam sonuna kadar haklı

0|1
    0|1
  • boş ver başkalarının ne öptünü

sen neyi öpüyorsun ne mutlu ediyor onu söyle

1|3
    0|1
  • fenerliler banada samimi gelmiyor

0|0
    0|2
  • Onlar armayı değil paranın gücünü öpüyor,

1|0
    3|3
  • içinden ne gewçtiğini bilemem

0|0
    0|0
  • aynen ya :D tamam arada olurda bunlar sahaya çıkıp hep birlikte orta sahada toplanıp arma öpmek nedir ya gösteriş :D

0|0
    2|3
  • Şimdi arda gs logosunu volkan fb logosunu öpüyorsa samimidir ama kazım öperse değildir yani

0|1
    0|0
  • Bir askerin kamuflajını ya da bayrağı öpmesini anlarım. bu maddi çıkar gözetmeyen bir sevgidir.

ama bir futbolcunun yılda 4 trilyon alıp forma öpmesine anlam veremiyorum yiyorsa bir sezon beleş oynada görelim kim kimi öpüyor

0|0
    0|0
  • galatasaraylyım dye sölemyom fenerli futbolcuların alayı karaktersz onlar güzel yapıyolar böle şeyleri

0|0
    1|0
  • Onlar taraftara oynuyo genelde ve onların sevgisi kazanarak ayakta durmaya calışsan tıplerdir genelde...

0|0
    1|3
  • senin seçtiğin en iyi cevap böyle olur işte.

0|0
    0|0
  • kimi sever yapar kimisi para için yapar.

0|0
    0|0
  • baroni napmış ya öpmemiş yemiş armayı. :)

0|0
    0|0
  • İlla bisey öpecekler yani :-)

0|0
    0|0
  • Armacı Gençlik Bunlar.

0|0
    1|0
  • nötrüm naparlarsa yapsınlar

0|0
    1|2
  • birisi bu kıza futbol izletsin bunlardamı fenerli parayı öpüyor

link

link

link

link

link

2|1
    0|0
    • bunlar artık galatasarayda değil

• hı hı üzerindekide gs forması değil zaten

• Futbolcu da insan galibiyetin verdiği coşkuyla yapılan her hareket samimidir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• FenerBahçe'liyim. Samimiyet bununla ölçülmez seviyorsa başarısını gösterecek

Önemli olan armaya hakkını vermek.

1|0
    1|1
    • öpmekle olmaz meireleş kırmızı kart yiyo sonra armayı öpüyor bate maçında saçmalık

• meirelesi sevmiyorum zaten nerden bulduysa Aykut o kazmayı

• Hee yaa bir bizim takımdakiler arma öpüyor ya zaten nerede ne bulsak ne kurcalasak diye arayıp duruyorsunuz sanki size gelen futbolcuların hepsi arma aşığı para verme bak nasıl gidiyorlar Bir tanesi de Meireles arma arıyordu diyor bizim formalarda Türk bayrağının arması da olduğu için olabilir mi acaba ?

0|1
    0|0
  • yok canım genelde takıma imzayı attıklarında fotoğraf verirken de armayı öptüklerini hatırlıyorum

2|1
    1|1
  • Şu olay kadar samimiyetsizler; Fotoğraf açılıyor ama 2 dakika sonra yere atılıp, gülünüp eğleniliyor. link :))

0|0
    2|1
  • Alakasi yok canim..

Ben bazilarini gayet samimi buluyorum..

2|1
    1|2
  • aslında olabilir,mesela burakta samimi değil çünkü aslında bjkli.

emre belözoğlu samimi ama çünkü gerçekte fbli.

1|0
    1|2
  • Bazıları evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...