Böceklerden korkarmısınız?bahçede otururken elinize gelip eşek arısı konsa ne yaparsınız?

böceklerden korkarmısınız?bahçede otururken elinize gelip eşek arısı konsa ne yaparsınız?benim elime kondu kovuyorum gitmiyoda şerefsiz sonunda ben kaçtım yoksa sokacaktı

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• Böceğine göre değişir. Öyle çıyan, akrep falansa artistliğin lüzumu yok. :S

1|1
    0|0
    • aynen hacı aynı artistlik arıyada sökmez .zaten artistliğimiz bir sivrisineğe :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Deniz kenarında elimde kamerayla oturuyordum

Birden üstüme eşek arası kondu

Kamerayla beraber denize atladım çığlıklar eşliğinde

Kamera sizlere ömür. :D Canon'du :$

0|1
    0|0
  • acayip korkarim , ufacik sey olsa bile :D

Allah korusun elime esek arisi konsa panik olup kacarim herhalde iceriye dogru :)

0|0
    0|0
  • ellimi sallarim gider esek arisina ama hamam bocegini elimde gormek beni cildirtabilir, hani su siyah kocaman olanlar var ya iste onlar yoksa diger bocekler sessiz sakin :D

0|0
    0|0
  • hepsinden korkuyorum :/

0|0
    0|0
  • Korkmam, gitmesini beklerim, zarar vermek gereksiz.

0|0
    0|0
  • ben çok korkarım ya

0|0
    0|0
  • Boceklerden krkarim.tiksinirim.gordugumde arkama bakmadan kacarim.ama aridan korkmam o kadar.

0|0
    0|0
  • arılardan çok korkarım çnkü alerjim var :s birde örümceklerden fena tiksinirim

0|0
    0|0
  • o bu değilde cekirgeden fena korkuyorum ben ya. yılan gördüm de o kadar korkmadım:D

0|0
    0|0
  • duyunca bile irkildim :)

0|0
    0|0
  • ayyy alın şunu üstümden =D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ellimi hareket ettiririm kaçar gider, panik yaptıkça başına daha çok bela oluyor çünkü enteresan bir şekilde :)

0|0
    0|0
    • benim elime konanı görseydin sanki elim onun üstüne konmuştu kocamandı elimi hareketi bırak tişörtümü salladım yine gitmedi.

• Bir kere yüzüme çekirge kondu kocaman :) onu tutup fırlattım bildiğin

Yükleniyor...