Kapat

Böceklerden korkarmısınız?bahçede otururken elinize gelip eşek arısı konsa ne yaparsınız?

böceklerden korkarmısınız?bahçede otururken elinize gelip eşek arısı konsa ne yaparsınız?benim elime kondu kovuyorum gitmiyoda şerefsiz sonunda ben kaçtım yoksa sokacaktı

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• Böceğine göre değişir. Öyle çıyan, akrep falansa artistliğin lüzumu yok. :S

1|1
    0|0
    • aynen hacı aynı artistlik arıyada sökmez .zaten artistliğimiz bir sivrisineğe :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Deniz kenarında elimde kamerayla oturuyordum

Birden üstüme eşek arası kondu

Kamerayla beraber denize atladım çığlıklar eşliğinde

Kamera sizlere ömür. :D Canon'du :$

0|1
    0|0
  • acayip korkarim , ufacik sey olsa bile :D

Allah korusun elime esek arisi konsa panik olup kacarim herhalde iceriye dogru :)

0|0
    0|0
  • ellimi sallarim gider esek arisina ama hamam bocegini elimde gormek beni cildirtabilir, hani su siyah kocaman olanlar var ya iste onlar yoksa diger bocekler sessiz sakin :D

0|0
    0|0
  • hepsinden korkuyorum :/

0|0
    0|0
  • Korkmam, gitmesini beklerim, zarar vermek gereksiz.

0|0
    0|0
  • ben çok korkarım ya

0|0
    0|0
  • Boceklerden krkarim.tiksinirim.gordugumde arkama bakmadan kacarim.ama aridan korkmam o kadar.

0|0
    0|0
  • arılardan çok korkarım çnkü alerjim var :s birde örümceklerden fena tiksinirim

0|0
    0|0
  • o bu değilde cekirgeden fena korkuyorum ben ya. yılan gördüm de o kadar korkmadım:D

0|0
    0|0
  • duyunca bile irkildim :)

0|0
    0|0
  • ayyy alın şunu üstümden =D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ellimi hareket ettiririm kaçar gider, panik yaptıkça başına daha çok bela oluyor çünkü enteresan bir şekilde :)

0|0
    0|0
    • benim elime konanı görseydin sanki elim onun üstüne konmuştu kocamandı elimi hareketi bırak tişörtümü salladım yine gitmedi.

• Bir kere yüzüme çekirge kondu kocaman :) onu tutup fırlattım bildiğin

Yükleniyor...