Erkek önünde emzirme hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

geçen gün yeni doğum yapmış kuzenime ailece ziyarete gitmiştik.bebeğini salonda erkek akrabalar olmasına karşın çekinmeden emzirdi.

kızlara sorum: bu konuyla ilgili tavrınız ne olur.erkeğine göre değişir mi?

erkeklere sorum:bakış açınız nedir?

0|0
15|23

En İyi Erkek Görüşü

• Moğolların bu konu hakkındaki tutumlarını anlatan güzel bir yazı var şurada. İngilizce bilen arkadaşlar merak ederlerse baksın: link

Bir odada ya da toplum içinde emziren bir anne görürsem ne rahatsız olurum ne de rahatsız ederim. Normal şeyler bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kendi kocasının önünde emzirsin tamamda bütün erkek milletinin önünde ne oluyor ? Kuzenin biraz abartmış. Orası neresi oluyor ?

0|0
    0|0
  • bence yanlış birşey eski zamanlarda olsa hadi o zaman evler bir oda bir ara derdik ama şimdi imkanlar var evler büyüdü odalar çoğaldı şartlar ne olursa olsun erkeklerin yanında çocuk emzirmek sevabını günahını bilmem o ayı bir konu ama bence yanlış diyorum çok zor durumda kalırsın o an orda çocuğu doyurman gerekirse bunu anlarız ama bunun dışında bence yanlış

0|0
    0|0
  • Geçenlerde eşimle AVM de otururken bir bayan emzirdi. Eşi de yanındaydı ve adamcağız çok gerildi.
    Bence itici, gögsunu uluorta acmasi da tiksindirici ve basit. Sonucta bir ortu ortebilir, ozel odaya gidebilir. Bir anlayış ve zarafet içinde yapılabilir.

Özgürlük ve saygı görmek isteği, bunları başka insanlara yansıtınca yaşanabilir.

0|0
    0|0
  • Akrabalarının önünde yapmaması daha iyi olurdu. Yapmasının nedeni de samimiyetlerine güvenmiş olmasıdır herhalde.

0|0
    0|0
  • Bunu yapar yapmaz kendi fikri ama adab-ı muaşeret yani görgü kurallarına uygun bir davranış değil. Bileceğin üzere görgü kuralları uyulması zorunlu kurallar değildir ama insanın dikkatli olması lazım. İtici bir davranış.

0|1
    0|0
  • Goruslerim yok

0|0
    0|0
  • içerde odada emzirmesi daha doğru bence

1|0
    0|0
  • Tanık olduğum bir şey, bir sıkıntı olmadı. Göğsünün üstünü kapadı emzirdi. Ne var ki bunda? Sempatik bir olay

Süt bezinden bile ereksiyon olanların sorunu, şehvet yüklü şevketler

0|0
    0|0
  • link

Hugo Chavez

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • "Akraba" iseler çok sakıncalı değil ama yalnız iken yapsaydı daha hoş olurdu gibi.

0|0
    0|0
  • ben erkek olarak böyle bir durum ile karşılaştığımda yerin dibine geçiyorum ama kızlarda utanma diye bişey yok galiba

0|0
    0|0
  • ayıp bişey... ben utanır uzaklaşırdım o ortamdan.

0|0
    0|0
  • Hic hos değil. Ayıp diye bisey var. Sen uyar kuzenini bence.

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil ! Kocası yerinde olsam iyi olmazdı. :\

0|0
    0|0
  • İmkan varsa emzirmemeli. Edeptendir.

0|0
    0|0
  • odaya geçip orda emzirmeli bu durumlarda

0|0
    0|0
  • uygun değill bence...

0|0
    0|0
  • Türk toplumu bunu ayıplar ama benim için doğal bir durum

0|0
    0|0
  • yaptığı çok yanlış herkes onun memesine mi bakmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • değişir baka baka kalanda olur bakdan geçende

0|0
    0|0
  • ulu orta yapılmaması daha iyi. evet annedir emzirir ama ulu orta yanlıs

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• herşeyin yeri adabı vardır

çok ayıp bir durum bu

birisi onu uyarsın

1|3
    0|0
  • Üstüne bir örtü örtüğü sürece bence erkek olan bir mekanda bile rahatlıkla emzirebilmeli kadın.
    Bekar olsam kesinlikle yaptığı yanlış derdim kuzenin ( yaşamamış biri olarak böyle düşünmek gayet mümkün ) lakin şu an çok doğal buluyorum. Çünkü bende bir anneyim ve gerek toplu taşıma araçlarında gerek kafelerde, emzirmek için köşe-dip yerler mümkün olmadığı için. Emzirme örnüğümle bebeğimi emzirdim. Dönüp bir Allah'ın kuluda bakmadı.
    Kuzeninin yaptığı da gayet doğal.

0|0
    0|0
  • Herkesin önünde yapması basit bir hareket olmuş.Sonuçta ev ortamındasınız geçebilir başka odaya , her oda doluysa tuvalette bile emzirebilir.

1|2
    0|0
    • emzirebilecek yer sorunu yoktu aslında isteseydi odasında yapardı.bu tamamiyle kendi seçimi artık aşırı samimiyet veya düşüncesizlik bilmem.

• eşi de vardı.bişey mi diyemedi yoksa normal mi gördü fikrim yok.

• Ben guney afrika da gormustum kadinlar bebeklerini alisveris merkezinde emziriyordu, boyle bir tuhaf gelmisti bana, ama hic bir erkek kadina donup bakmamisti ve baya ilginc buldum, sonra Turkiye yi dusundum boyle gozumun onunde akbabalar belirdi :D

2|0
    0|0
  • başka odaya gitmek zor olmasa gerek

0|0
    0|0
  • bizim toplumumuz için uygun bir durum değil :) kişisel olarakta ben yapmazdım.

1|2
    0|0
  • Kadin fazla rahatmış.

0|0
    0|0
  • utanırım ben olsam.

0|0
    0|0
  • yapmazdım eğer gerekliyse birisinin yatak odasına girerim emziririm çocuğu

0|2
    0|0
  • akrabaların önünde yapmazdım herhalde...

0|2
    0|0
  • sapık bir şey oldugunu düşünmediğim içiçn yargılamam bile.

0|0
    0|0
  • yaptıgı hıc hos degıl dememkkı rahat aıle

0|0
    0|0
  • Lak diye koycan memeyi, sonra cork cork <3

0|1
    0|1
  • anne abla kız kardeş teyze yanında açar emziririm bizim toplumumuz için uygun bir durum değil

0|0
    0|0
  • Ruhu kaşarmış ablanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...