Ali Şen'in Alper Potuk'la ilgili yorumları

Ali Şen ben olsaydım Alper Potuğu almazdım,çünkü bugün bir başkasını satan,yarın bizide satar dedi.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? link

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe diyince akla ilk gelen sembol isim Ali Şen dir. En kötü günlerimizde başa gelerek takımı şampiyon yapmıştır. Öyleki,''Ali Şen başkan Fenerbahçe şampiyon'' sözü kanıksanmıştır.

Ali Şen Alper için böyle diyorsa kesinlikle haklıdır.Çünkü o insan sarrafıdır,çok büyük deneyim sahibidir.

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Görmüş geçirmiş adam vardır bir bildiği.

1|1
    0|0
  • Ali Şen adamdır. Zaten bu Fenerbahçe - Galatasaray düşmanlığı Aziz'den sonra başladı... Ali Şen'in sözleri bence kâle alınmalı...

Adettendir: Galatasaraylıyım.

1|0
    0|0
  • bu adam bunamış artık ne derse he deyip geçmek lazım

0|0
    0|2
  • iyi de fener hep öyle transfer yapıyor zaten :D ama adam haklı

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin hiç kimsenin tavsiyesine ihtiyacı yoktur ;) kuyruk acısı başa bela :))

0|1
    1|3
    • ihtiyacımız yok dediğiniz adam,fenerbahçenin idol ismi

gelmiş geçmiş en büyük ve en çok sevilen başkanı Ali Şen

• Senin takımın bu TFF sayesinde hala bu ligde oynuyor biraz adalet olsa şu an PTT 2ligde oynuyor olurdunuz evet biliyoruz Türkiye kupasını nasıl aldığınızı Necatinin verilmeyen golü Bülent yıldırımlar falan 10 puan fark attık utanmadan hala konuşuyorsun illaki 20 puanmı fark yapmamız lazım biz Şampiyonluğumzu doyasıya kutluyoruz sen merak etme ama siz 6 seneden beri kutlayamıyorsunuz

• baros 15 2010-11 şampiyonu kim sövdürme kendine :D güldürmede.. 1973-1987 yılları arasında 14 yıl şampiyonluk özlemi çeken cincondur hadi yavaştan ilerle :)

• ya bu adam hala yaşıyomu?

0|0
    0|0
  • Mantıklı.Ancak unutmasın bu yönetim değil futbolculuk.Futbolcu en fazla bonservissiz başka takıma gider :)

0|0
    0|0
  • doğru söze ne denir

bundan öncede istememişti feneri

seyirci den küfür yedi yine gitti

neden satmasın

0|0
    0|0
  • Ali Şen yanılmış satmaz alper ınlar çünkü alpere o kadar para verecek bir takım dünyada henüz yok

0|0
    0|1
  • ali şen bana bir hi bile demedi

0|0
    0|0
  • alişen başkan Fenerbahçe şampiyon.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adam doğruyu söylemiş...

1|0
    0|0
  • o da bir tuhaf azize muhalefet olsun diye söylüyor bazı şeyleri,artık içinden gelerek mi söyledi bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • adam dogru demiş dokuz köyden kovulmuş

1|1
    0|1
  • Ya artik uzatilmasin bu konu..

Futbolcularin isi bu.. Adamlar ekmeklerini burdan kazaniyolar..

0|0
    1|1
Yükleniyor...