Rahat yaşama imkanın var ama "şu şartla" olsaydı tercihin ne olurdu?

Para ve kredi kartların olmayacak sen sadece isteyeceksin ve her şey ayağına gelecek.Kesinlikle kendin gidip alışveriş yapamayacaksın.Tatilin okulun zevklerin için masraflar karşılanacak paranın kokusunu rengini unutucaksın asla dokunmayacaksın.. Şart bu! Böyle bir zenginliğe evet diyebilir misiniz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman ilk dileğim senin ağzın para doldurulmuş şekilde karşıma istiyorum!

yüksek hoşgörüne sığınarak tabiki:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• öyle anlatmışsın ki birisi okula da gitsin yerime .. bir zahmet tez savunmamı falan halletsin :)

varım diyorum :)

1|0
    0|0
  • ben herseye sahip olmak istemem bisey icin mucadele etmeyeceksem. onu kazanmanin mutlulugunu yasamayacaksan ne anlami kalir. bu asktada boyledir

1|0
    0|0
  • kısmen derim. ama alışverişimi kendim yapmak isterdim. çünkü seviyorum alışveriş yapmayı :) ama kredi kartı ve borçlarımın kendiliğinden ödenmesi süper olurdu :)) ahhh nerde o günlerrr

1|0
    0|0
  • Yahu şu hayal gücünüzü biraz da doğru dürüst şeyler düşünmek için harcasanız ya...

0|1
    0|0
    • yalan yanlış olan nedir?

• ööfff bir einstein eksikti o da az önce burdaydı

• Sen yenisin di mi? :)

• daha ne istiyim, zaten çok kazanma isteğindeki amaç bu hale gelebilmek :D

1|0
    0|0
  • yokluk gördükten sonra bu şekilde yaşamaya hayır demem tabiyki <3

1|0
    0|0
  • Tamda Benim İstediğim Şeyi Anlatmışsın Sanki.

O Kadar Miskinim ki İşime Gelir :)

1|0
    0|0
  • KOMİNİZM TERK :D haha

böyle bişey olmuyacağın için hiçbir zaman kafa yormaya gerek yok

1|0
    0|0
  • asla demem kendim uğraşıp didinip elde etmedikten sonra ne anladım o işten kağıt parçasının kölesi olmaktan başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Tabiki :D en güzeli hatta :D

0|0
    0|0
  • hayır öyle yasamaktansa inthar ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet derim sonra sıkılıp vazgeçmek isterim, kabul edilmezse çirkeflik yaparım.

2|0
    0|0
  • püff alış verişe çıkmaktan nefret ederim zaten bu tam benlik :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle evet :))

1|0
    0|0
  • kolaymis, o zaman baska biseyle ilgilenmek gerekir, olsa ne olur olmasa ne olur, insanin hayatini insanin projeleri yönlendirir, zaten projeleri olmayan insan zenginde olsa fakirde olsa bisey yapmaz, parasi olan insanlar var ve cokta hayirsever islerde veya gonullu olarak calisirlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...