Selülit sorunu?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, benim şikayetim selülit ve yirtiklar.. boyum 1.70 kilom 60 , bacaklarim da selulit var hele ışık olan ortamlarda bu bariz belli oluyo. Kalcamda da var, kolumda da, ve göbeğimde bile oluşuyor. Belimde kirmizi yirtiklar var, bacagimin başlangıcında da. Napcam, moralim cok bozuk. Allah'a şükür cok güzel bir kızım. Yani bu kusurlarım pek dikkat çekmiyor. Herkes fiziğime bayiliyor fakat gerçek hali pekte oyle değil.. o yüzden bikini giyemiyorum. Hep etekli mayo giyiyorum Heryerimi kapatan. Çünkü yaşıtlarımın fiziği müthiş. Ben daha bekârken böyle. Çocuk doğurduğumfa dusunemiyorum:(( yardım edin?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlıklı egzersiz yap. Fitness'dan fazlası. Kaslarını geliştirip, deriyi sıkılaştırabilirsin böylelikle.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya fitness salonuna gidicek vaktm yok evde kosu bandı, bir tane dumble 2 kglik, birde çok amaçlı spor aleti var bacak icin

• 3ay

Onlar yeterli gelmez sanki. İstersen eve her iki kola eşit dağılacak şekilde ayarlanabilir-artıralabilir 10 kg a kadar dumble seti al. Bunlarla birlikte evde vücut geliştirme şeklinde nette aratıp, deneyebilirsin. Ayrıca fazla ağırlık gerektirmeyen P90X workout idmanlarını yapabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Spor yap sıkılaş pilates özellikle yardımcı olur kilo fazlanız çok yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• spor yaparken mi yırtıklar oluştu yoksa varmıydı? spor yapıyorsan yüksek kardiyolu idmanlar ve l-carnitine kullanacağız tabi ki beslenmeye dikkat ederek..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben spor yapmıyorum. Spor yapmadan yirtildi

• selülit her bayanda olan biirşey senin dediğin pek selülit değil aslında deri çatlaması oda genel olarak düzensiz spor ve kilodan oluşuyor. sana tavsiyem badem yağı al sür günlük çatlama olan yerlerine geçer

0|0
    0|0
  • Walla kilon da çok degil ilginç

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle , annemde de çok var acaba genetikmi

• 3ay

Pilates öğrenip evde yapabilirsin germe hareketleri çok işe yarıyor çünkü

• 3ay

Çok teşekkür ederim

• Cildiyeye gitsene ne bekliyorsun daha bellki hormonal birşeyler var sende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...