Sporla alakası olanlar bakabilir mi?

Ben 1.60 boyundayım ve 46 kiloyum. 2 senedir sürekli youtubeda video izleyerek, çeşitli indirdiğim programlarla spor, özellikle de squat yapıyorum.
Her şey normal fiziğimden memnunum. Ama zayıf olduğumu düşünüyorum. Ve çoğu kişi önce biraz kilo al ancak öyle sporla vücudunu şekle sokabilirsin dedi. Squat zaten dikkatli yapılmazsa bacakları kalınlaştırıyormuş sanırım.
Daha düzgün bir tabirle anlatayım. Belim zaten ince. Bacaklarımın üst tarafları kalın biraz. Bacakları inceltip kalçayı ve belimi ön plana çıkarmak için ne yapabilirim? Bahsettiğim şu Kim Kardashian gibi olmak falan değil yani. Sadece daha biçimli kıvrımlı hatlara sahip olmak.
Cidden bilgisi olanlar öneride bulunabilir mi?

Güncellemeler:
3ay Her gün yarım saat yürüyüş ya da 1 saat bisiklet sürüyorum ayrıca. Hafta sonları ip atlıyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Squat eğer ağırlık alırsan omuzlarına ya da kilon fazlaysa bacak kalınlaştırır bunu unutma incelmek istiyorsan ekstra hareketleri bırak koş sadece ve doğru beslen yemeyerek kilo verme işi malesef kadınlarda meşurlaştı hantal onlar iurdan şuraya koş desen tık nefes olurlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence boyun için kilon iyi. Bende 1.65 boyluyum ve 46 kiloyum pek fazla spor yapmıyorum (yürüyüş ve yüzme hariç) ama memnunum. Bence senin kilon iyi. Sporuna önem vermeye devam edebilirsin sağlık açısından :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yürüyüşten başka spor yapmam.

1|0
    0|0
  • squad yaparken hafif ama uzun calısman lazım.. agırlık calısırsan dedigin gibi bacaklar kaslanır buyur... ama bol tekrarla + kendi vucut agırlıın ya da 2-3 kiloluk dumble larla da yapabilirsin.. squad tan başka bacakalrını acarak yuru ve bir dizinin ustune cok. dumble lar belinin yan tarafında olsun.. bu sekilde sn bası adım at...

1|0
    0|0
  • Yaptığın antremanlar sahiden olması gereken ve geçerli işler. Besyo okuyorum. Biraz daha kilo almak istiyor isen karbonhidrat ağırlıklı beslenmen gerekir. Makarna pilav tavuk ton balığı gibi.. Ve iyi dinlenmelisin. Öğün arası sıklığını fazlalaştır güzelce kilonu almış olursun.

1|0
    0|0
  • spor salonuna gitmelisin

1|0
    0|0
  • dikkatli yapılmıyorsa bacakları kalınlaştırıyormuş diye birşey yok.. squat üst bacak arka bacak ( yardımcı kas olmak üzere ) extra popoyu çalıştırır.. illaki oralardada kas oluşacak fakat spor salonuna gitmeden yaptığın squattan hayır gelmez.. ancak o şekilde her bölgene nokta atışı yaparsın

0|0
    0|0
  • squat yap fazla konusma

0|0
    0|0
  • Evde dambil varsa dumbel. lunge bol tekrar az set yap sayılar sana kalmış 3 set yeter ama az kiloyla 2,5 ya da beş kiloluk yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boy ve kilo olarak aynıyız ama benim üst bacağım da ince biraz ben bu sene spor salonuna yazılmayı düşunuyorum

1|0
    0|0
  • Bendeki kilolardan biraz vereyim sana dostum ikimizde mutlu oluruz😃

1|0
    0|0
  • Sadece alt bacak çalıştır, karın kası ve squat yap.

1|0
    0|0
Yükleniyor...