Protein tozunda ölçek servis nedir yardımcı olurmusunuz?

arkadaşlar selam. 2.250gr lık bir protein tozu alcam
açıklama kısmında Servis Miktarı : 2 Ölçek (30 Gram)
Servis Sayısı : 75 yazıyo. yanı bu 75 kaşık mı demek oluyor? yoksa 150 mi?
demek istediğim bu bana 75 antreman mı gider her antreman bunu içsem?
anladıgım kadarıyla 2 ölçek yani 2kaşık içicem her antreman sonu. yanı 75antreman boyu gidermi bu bana 2ölçek içsem, yoksa 75i 2ye mi bölmek gerekiyo 2ölçek içeceğim için nolur yardımcı olurmusunuz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 protein tozu 2 ölçek içmek için ileri seviye spor gecmişin olmalı.. yaşından yola çıkarak söyluyorum..2 ölçek kullanmaya hiç gerek yok..
    2 proteın tozunun asıl amacı yıpranan kasları en kısa zamanda proteini ulaştırmaktır bu nedenle bir ölçek kullan ve idman biter bitmez kullan
    3 servis mıktarı 2 ölçek dediğine göre bir serviste 2 ölçek kullan diyor buda toplam 30grm diyor..30grm gayet normal bir oran.. yanı senın alacagın urunun öçeği küçük 15grmlık ölçek kullanılmış.. bu sebebple 75 serviste bitecek bu ürün... evet 75 kere kullanacaksın ama 150 servis alarak.. anlatabildimmi?

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen hocam anlatabıldın hemde gayet ıyı anlattın bunu suplement satan sıtelerden bırıne sordum onlıne destekten oda söyledi 150servis 2ölçek =1 servis olarak yanı 75sefer kullanabılecegımı söyledi.
      5yıllık bı muay thaı gecmısım var, ancak kullanmadım proteın tozu felan simdi vucudumu duzeltmek ıstıyorum bakalım kullanıcam musclepharmın ızole proteını buldum bıtane 84servis. sabah kalkınca ve antreman sonrası öneriyo belirttiğim 75lk baska markaydı vede aynen dedıgın gibi kucuk olcek kullanılmıs bu yuzden 2ölcek önermıiş. bu muslcpharm 27gr lık tek ölçek kullan dıyo sabah kalknca ve antreman sonrası tabı bu orta sevıye sporcuda gecerlı ben bunu hemen değil bir süre vucudumu fıtness a alıstırıncaya kadar tek ölcek kullancam.

• 3ay

gayet iyi böyle devam et.. yumurtanın sadece beyazını yemeyı boşver tam ye kolestrolu cıkarıyor evet ama ıyı kolestrolu cıkarıyor o yuzden yumrtaların sarısını atma.. zaten proteının yarısı sarısında ayrıca vıtman ve omega yagıda sarısında.. beyazının kendıne hayrı yok ki.)

• 3ay

aynen zaten beyazını boş yiyemıyorum aga mıde bulandırıyo :)

• 150 olması gerekiyor. Protein tozu pahalı bir yöntem fazla gitmez gerektiği gibi kullanırsan.

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl yanı 150olması gerekıyo derken

• 3ay

Her neyse işte yazıyorum anlamıyorsun daha sorma. Protein sporcu besinidir.

• 3ay

kardeşm bende spor yapıyorum zaten. allahım ya...
      neyse konustum bir detsek hattıyla dediğim gibi 75antreman gider 2ölçek 1servis eder dedi...

Yükleniyor...