Evlilikte mutsuz olup başkalarıyla görüşen varmı

selam arkadaşlar evliyim ama gercekten mutsuzum sebebi kafalar uyuşmuyor ilk günler güzeldi bir bayan arıyorum ama sadece beni anlaya bilecek bu sizce normalmi

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen normal değilsin ya

0|0
    0|1
    • saglıklı düşemiyorum ama fikir sahibi olmak istiyorum

• Eşin varken kimseye ihtiyacın olmamalı. Evlenmişsin ve mutlu olmaya bak. Eşin aynısını yapsa ne yapardın onu düşün ?

Kızlar Ne Diyor 6

• seni anlayabilceke bir bayan araman çok normal ama asıl anormallik bunu evliyken yapıyor olman. umarım eşin de senin gibi düşünüyordur. ve umarım senden önce davranır

0|0
    0|1
    • kimse beni anlamıyor bir çıkmaz içindeyim bosanmayı dahi düşündüm ama olmuyor konu aldatmak degil sadece derdimi anlatacagım

• kendine yalan söylemenin bir manası yok bence. olmuyorsa boşanırsın. bir başkasının arayışına girdiysen zaten başlı başına mantıksız olan evlilik kurumunun sizin açınızdan bir önemi kalmamış demektir. bence biraz cesur davranıp boşanmak lazım. o zaman bu ikilemde kalmadan istediğin bayana derdini tasanı anlatırsın

• bu neden bir erkek değil de illa erkek?

0|0
    0|0
  • emin olmadan neden evlenir bu erkekler ya...bu normal ama belki bunu karınla konuşman gerekiyor

0|0
    0|0
  • ayrılın iki taraf içinde mantıklı , sağlıklı

0|0
    0|0
  • bu bir çözüm değil

0|0
    0|0
  • karında eğer bir erkekle bu konu hakkında konuşmak istese sen normal bulur musun? eğer buluyosan seninkide normaldir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Madem mutsuzsun boşan aldatma çözüm değil aynısını eşin sana yapsa hoşuna gider mi?

0|0
    0|0
  • çocuk yoksa kesinlikle boşan

sonra farkında olmadan çocukta yaparsınız sonra bir ömür boyu pişmanlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...