Sevdiğinizi Aldatırmısınız ? Ne olursa aldatırsınız veya Aldatmayı nasıl yorumluyorsunuz???

Sevdiğinizi Aldatırmısınız ? Ne olursa aldatırsınız veya Aldatmayı nasıl yorumluyorsunuz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir iliskide cok seyi kabul ederim, askimin cok seyine kizmam, sallarim giderim, mesela uzun zaman geri yazmaz, ya da buluscagimiz zaman isim cikti der gelmez, bunlari hep anlayisla karsiliyorum.. amaaaa konu aldatmaya gelince benim isiklar kirmizi yaniyor! Bu bir iliskiyi öldüren, e en kötü sey! Aldatmakta neymis ya? Beni biri aldatsa, hemen birakirim, ister sevgilim olsun, ister kcam olsun. aninda ayrilirim. Ben böyle oldugum icin bende asla bunu yapmam, ben baska erkeklerle merhaba merhaba bukadar, okada erkek benimle konusmak, tanismak istiyor kimseyle konusmuyorum, cünkü bu sevgilime haksizlik olur. Burda bazi kadinlar var, kocalari aldatiyor, kadinlarda bunu bildigi halde hala onlarla evliler, anlamiyorum ya. Nasil yapabilirler böyle birseyi? Insan affederse ya da ayrilmazsa bu hic bitmezki? Aldatan bir insan bunu hep yapar, hemde affedilirse neden birdaha yapmasin ki? Nasil olsa karisi korkuyor, ayrilmiyor ondan oh valla rahatliga bak. Hic hos görmüyorum böyle birseyi.

0|1
    0|0
    • gerçekden sözüne çok hak veriyorm , asla affedilmemeli asla hemde , bazı kadınların aşka saygısı olmadığı için kısacası kendilerine saygısı olmadığı için aldatıyor çok teşekkürler yorumun için ...

• :)) allah ayırmasın maşallah maşallah nazar deymesin :) allah herkeze yani hak edene sizin gibi aşk nasip etsin inşallah :) :)

• insallah aminnn :) cok tsk ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• Aldatmam karaktersiz insanlar aldatır

0|1
    0|0
  • asla aldatmam

0|1
    0|0
  • bende aldatmam insan ne yaparsa bir gün onun karsılıgını muhakkak görüyo

0|1
    0|0
  • Asla aldatmam.Sevgim biterse ayrılırım.Aldatmak şerefsizlerin işi..

0|1
    0|0
  • hayır aldatmam...aldatıyorsa sevmiyodur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldatmam.. aldatmanın hiç bir mantıklı açıklaması yoktur şunu yaptı bende aldattım diye bir açıklama şekli olamaz..

Aldatan insan şerefsizdir açık ve net.

0|3
    0|0
  • evlenmeden önce aldatmak makbüldür :D

bekarlık sultanlık

0|0
    0|1
Yükleniyor...