Milli takım hakkında?

Baylar bayanlar milli takımımız bu kadroyla başarılı olabilir mi?
Açıkçası ben zannetmiyorum başarılı olacağını.
Hadi hepsini geçtim Arda niye olmaz ki bu milli takımda.
İsmail Köybaşı amatörde de oynayamaz. Fener aldı başına belayı.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Arda 6 ay top oynamazken kadroya alındı, şimdi formdayken çağrılmıyor.

Sonra siz başarı falan diyorsunuz.

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Gençleştirme birden olmaz , araya birkaç tane serpersin

Caner Arda Gökhan gibi isimler varken saçma sapan tercihler yapmak takıma ihanettir

0|1
    0|0
  • Bekleyip görelim kadro çok genç tecrübesiz isimlerden kurulu desek yanlış olmaz genel olarak illaki çok üst seviyelere gidilmez gibi bu kadroyla ama oynaya oynaya seviyeyi biraz üstlere çıkarabiliriz.

0|1
    0|0
  • pardon da Arda top oynamayimi biliyor siz barcada oynayan birini top oynuyor mu zannediyorsunuz bence ardadan muthis oynayan insanlar var ve milli takim hakkinda ki gorusum Fatih terim genclere sans vererek tecrube kazanmalarini sagladi ki cok iyide yapti ardayla onla bunla yasi gecmis insanlarla bisey olmaz bize genc yetenekler lazim mesela ozanin gobekte daha iui olmasi icin oynamasi lazim stoperler ayni sekilde sadece ozan icin demiyorum bunu gencler tecrube kazanirsa daha aktif bir futbol oynayabilir ilerdeki maclarda

0|0
    0|0
    • 3ay

En büyük sorunumuz santrafor yok

• 3ay

dun macin hepsini izledim adamlar 3 tane topu direge vurdu ve biz sadece frikikten attik oda hirvatli birinin kafasina degerek girdi ama iyiki girdi yani ama dogru duzgun bir forvet yok cenki almis lan cenk top oynamayi bilmiyor burak yilmazi alsa adam en azindan atip penalti aliyordu diyecem yani

• bence dün iyi oynadık yeni kadro yeni oyuncular falan iyidik ama daha daiyi olabiliriz o değil de fatih hoca nın üstüne çok geliyorlar o böyle kurmuş kadroyu ondan iyi mi bileceğiz biraz sabır gerekli bence ama nerde..

0|1
    0|0
  • türkiye bu gruptan çıkar

0|1
    0|0
Yükleniyor...