Dortmund futbolcularının ağlaması sizi de üzdü mü..?

Çok kötü oldum ya :( Nuri nasıl ağlıyordu öyle. Bayern'den kimse teselli olmadı onlara. Sadece çok sevdiğim Ribery centilmen çıktı. Çok üzüldünüz mü Dortmund'a?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• dünkü ağlamayı görmediğim için yorum yapamam da...

1990 İtalya'da Maradona'nın akıttığı gözyaşlarıyla kıyaslanamaz herhalde. Almanya ve Arjantin, 86 nın rövanşında karşı karşıya gelmiş, Almanya maçı kazanıp kupayı almıştı. İlker yasin in sesinden "ve Maradona'nın gözyaşları"...

bir futbolcudan çok öteydi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• üzülmedim futbolda kaybetmekte var

1|0
    0|0
  • Hayır Üzülmedim :/

1|0
    0|0
  • sadece nuriye üzüldüm. ilkay sözde türk ama asimile olmuş bayernde genç bir türk var adı emre can ama oda alman olmuş artık

1|0
    0|0
  • Aradaki fark. Sözde zamanında kimse Münih'i teselli etmedi...

link

1|0
    0|0
  • Ben daha çok yatan kupona üzüldüm. Allahsız Dortmund, atamadın 2 gol daha : /

1|1
    0|2
  • Onu bunu bilmem de çok güzel maçtı.

1|0
    0|0
  • her finalden sonra kaybeden taraf ağlar üzülür bu böyledir futbolda sevinç ve hüzün ikisi bir arada var geçen yıl da Chelsea finalde Bayern'i yenmiş Bayernliler üzülmüştü yani futbolda bu duygular da var onlar da insan üzüntüleri bir şekil yansıyor tabiki.

1|0
    0|0
    • Erkeklerin ağlamasına dayanamıyorum :(

• evet ben olsam mesela ağlamazdım :) ben kolay kolay ağlamam üzülsem sinirlenirim etrafa çatarım kavga çıkarırım ağlamam yani :)

• dormuntun kaybetmesine nasıl üzüldüm nerdeyse ben ağlıycaktım

1|0
    0|0
  • niye üzüleyim ki illa bir taraf kaybedecek işte bir taraf ağlar bir taraf kutlar.

1|0
    0|0
  • Dortmund'un kaybetmesi beni üzdü hak ediyorlardı

1|0
    0|0
  • Açıkçası hiç bişey hissetmedim :S Galatasarayın almadığı bir kupayı kim alırsa alsın beni ilgilendirmez arkasından kim ağlarsa ağlasın o beni hiç ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • bayern 2 finaldede agladı adamlar 1 saat yerden kalkamadılar onları kimse teselli etmemişti ama bastian ribery lahm filan yine gidip teselli ettiler aynı dramayı kendileride bildikleri için..

1|0
    0|0
  • almanları sevmediğim için üzülmedim

1|0
    0|2
  • Keşke Borussia Alsaydı şahsen üzüldüm, Bayernden nefret eden biriyim, yazık oldu dortmunda ya :(

1|0
    0|1
  • Saçma şeyler.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• finalde yenilen takımların kupaya yaklaşıp kaçırdıkları için ağlamaları,üzülmeleri normal.hayal ettikleri bişeydi sonuçta.2.olan takım için her zaman bir burukluk olur bende.

1|0
    0|0
  • Ben de ağladım onlarla birlikte. Dortmund taraftarıyım..

2|0
    0|0
  • Dortmund u destekliyordum ve evet üzüldüm :((

1|0
    0|0
  • Valla canim ben bile uzuldum...

Tamam Munih bu sezon bu kupayi almaliydi ama Dortmundda en az Munih kadar hak etti..

1|0
    0|0
  • yoo ben bayernden yanaydım zaten

1|1
    0|0
  • tabi ki üzüldüm,onlar bizim çocuklarımız!

1|0
    0|0
    • bakalım Miami ve Spurs mü final oynucak?

• aynen merak ettim şimdi :D

• bana keyif verdi

1|0
    1|2
Yükleniyor...