Arkadaşlar kafam allak bullak oldu ya lütfen aydınlatın beni

bir gün afedersiniz tuvaletimi yaptıktan sonra tuvalet kağıdı ile temizlerken birazcık kan geldi tuvalet kağıdını sert sürttüm sandım sildim , ama dün tuvaletimi yaptıktan sonra yanma ve kanama oldu ilk olduğundan bayağı bir süre geçti şu ana kadar hiç böyle birşey yoktu kabızlık isallik yok ya arkadaşlar bugün ama yanma ve kanama olmadı dün oldu çok ciddi bişeymi :( ? aileme söylemeye çekiniyorum

Güncellemeler:
Arkadaşlar şu anda karın ağrım var

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• kabızlık vs olmadan kanama olmuş ise cerrahiye gözükmen gerek kesinlikle ayrıca söyle ailene ne olacak çekinme sağlığın sonuçta

0|0
    0|0
    • bi kaç kere yapmakta zorlandım yani oldu 1 kere

• doktor değil ama sağlık okuyorum ve eğer bir kaç gün önce çok büyük bir kabızlık vs oldu isen o kanama o yüzden olabilir çatlak vs oluşmuş olabilir . onun dışında sende sanırım başka şikayetler de var yani kesinlikle yarın girmelisin muayene olmalısın bu tür kanamalar kolon kanseri vs nin de bir çok belirtisi olabilir ama hepsi ihtimal . kabızlık yaşamandan ötürü olmuş bir kanamadır büyük ihtimal :)

• tuvaletimi yaptıktan sonra temizlerken yanma oldu ve kan vardı tuvalet kağıdında bugün olmadı ama karnım ağrıyor 10 dk önce falan yine girmiştim lavaboya

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kanama hafife alıncak birşey değil..ailene söyle ve doktora git..belki bağırsaklarında bir problem var..

0|0
    0|0
  • bi doktora git ya

0|0
    0|0
  • hemeroiddir o doktora gitmezsen daha kötüsü olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genel cerrahi uzmanına görün.Anal bölgeyle ilgili sorunlarla o bölüm ilgileniyor.Kimseye söylemene gerek yok.

0|0
    0|0
  • kıl dönmesi olabilir, genelde bu şekilde karşılaşılır. kendini kontrol et, kıl dönmesi en çok poponun birleştiği bölgede olur. link link

0|0
    0|0
  • Çok acı yiyen adamlarda görüldüğünü duymuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...