Terazi Kadınından Hoşlanıyorum.. Onu hayatımda istiyorum.. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar, son zamanlarda bir terazi kızından hoşlanıyorum, onada söyledim bunu. İlgisi var, konuşmaya başladığımızda benden sıkılmadığını, çok rahat olmamın hoşuna gittiğini ve ilgisinin olduğu belli ediyor. Zaman zaman duygu iniş çıkışlarıyla ve geçmişten bilinç altında kalanlarla kararsız kalsada, uzun süredir kendisini seven birine hala minnet duysada.. Beraber geçirdiğimiz bir günün(o güne tekrar dönmek istiyorum) ardından, "sanırım artık onu unutacağım ve bu seferki farklı olacak galiba" cevabınıda aldım. Tabi o günün ardından hiçbirşey olmamış gibi davranabiliyor olmasınında farkındayım. Aradığı karakter özelliklerini kendimde buluyorum, özgüven kısmında sorun yok zaten.. O' da bunun farkında.. Ayrıca asi bir kedi gibi, biliyorum ki karmaşık olucak, zaman zaman yorucak ama ben bu kız istiyorum. İstediğime ve ona da bunu itiraf ettiğime pişman değilim, aksine bu durumdan keyf alıyorum. Bu kızın gönlünü kazanma aşamasında anahtar elimde evet, ama biliyorum ki labirent şeklindeki bir sarayda dolaşıyorum, doğru odaları gösterirseniz ve tavsiyelerinizide yanına iğnelerseniz uyuyan güzelin bana uyanmasını sağlayabilirim diye düşünüyorum.. Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
İlgi kısmını anladım fakat fazla ilgide sıkar diye düşünüyorum =)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Terazi kızları ilgi manyağıdır kendimden biliyorum işin zor :D

0|2
    0|0
  • teraziler çok sıkmaya gelmez

dozu iyi ayarla

ona ılımlı barışçıl bir dünya sunmalı

ilginle başdöndürmelisin

1|2
    0|0