Vucut yapan insanlara verilen saçma tepkiler?

- Bırak şimdi Kız için yapıyorsun o karın kasları , kolları..

NEDEN HEP BU TEPKİYİ VERİR İNSANLAR?

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Cehalet

0|1
    0|0
    • 3ay

işte canına yandıgım dünyasında mantıklı konuşan insalarda varmış :D

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 9

• - Hee kız için yapıyorum, geçen anan geldi kollarımı tuttu hatta, o yüzden bırakacam kanka diyeceksin, göt gibi kalacaklar.

Şu yurdum insanındaki en sinir bozucu huy, insanların davraışlarını gelip sorgulayıp, bir de üstüne adama kendi düşüncesini kabul ettirmeye çalışmak.

Kız için yaptığın düşüncesini doğrulamak isteme nedeni ise, birilerinin sırf doğru ve iyi birşey olduğu için spor yapıyor oluşunu kabullenmek istememek. Çünkü bu durumda kendisini salmış biri olur. Ama birileri kız için yapıyorsa bu bir yatırım gibidir, sorun yoktur.

0|2
    0|0
  • çünkü insanlar yapamadılları şeyleri başkalarınında yapmasını istemez.. insnalar seni sürekli aşağıya çekmek isterler bu doğamızda var malesef. kimse nekadar emek verdiğini yıllarını verdiğini her turlu fedakarlık yaptıgını bilemez.. döktüğün alın terlerini , herdafasında ağırlıkların altına yatıp açılar çektiğini, sabah kas ağrılarınla kramplarınla uyandıgını , yumurtaların bogazına dizildiğini kimse bilemez.. insanlar bakar ve kız erkek farketmez seni kötülemek için ellerinden gelenini yaparlar onlar için hersey basit gelir.. artık bu tür tepkileri duymuyorum gülüp geçiyorum sadece.

0|2
    0|0
  • öyle değil mi diyen kızlar siz neden sürekli makyaj yapıp modaya uyum sağlamaya çalışıyorsunuz? bizi etkilemek için mi, yok yani bugüne kadar hangi kıza sorduysam hayır kendim için dedi. Demek ki neymiş bizde sadece kendimiz için yapabiliyormuşuz

0|1
    0|0
  • Fikri neyse zikri de odur diye bir söz var. Misal ben kardiyo için gidiyordum hemen yaftalama. Kardiyo diyorum anlamıyor. Öylesine nabza göre şerbet ver geç uğraşılmıyor

0|1
    0|0
  • Kıskanırlar kanka boşver sağlık için yapılır spor hem daha genç görünmeni sağlar hemde hayatına disiplini sokar düzenli beslenmeyi sağlar.

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar çekemiyor dostum bırak sen sağlıklı isen ve gym ye gidince mutlu oluyosan bırak konuşsun onlar

0|1
    0|0
  • Eeeee doğru cünkü kız icin yapıorsunuz daha 5 seneye kadar spor salonu yoktu kuzey güney den görenler dizilerde furya oldu bırakın ya bu işleri vücudu değil kafayı kas yapın

0|0
    1|0
  • kesin proteinle olmuştur falan

0|0
    0|0
  • Sen Yenisin Galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...