Evinize hırsız girse ne yaparsınız?

Üstelik evinize giren bu hırsız, eşinize, çocuklarınıza, anne babanıza zarar verse, daha sonra da sizin karşınıza çıksa ne yapardınız?

• Hırsızı yakalamaya-öldürmeye çalışırım. Gerekirse de kendim ölürüm.
    24% (9)64% (27)45% (36)Oy Ver
  • Hırsızla konuşur, evimden çık git, sana birşey yapmayacağım derim.
    32% (12)12% (5)21% (17)Oy Ver
  • Diğer...
    44% (17)24% (10)34% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|41

En İyi Erkek Görüşü

0|0
    0|0
    • Ülkemiz de bizim evimiz sayılır. Devlet büyüklerimiz, bize silah çekenlere karşı bu yöntemi uyguladığına göre bu anketin de en iyi cevabı budur herhalde

Kızlar Ne Diyor 20

• polisi ararım

0|0
    0|0
  • Bıçaklarım herhalde :S

0|0
    0|0
  • hırkız abi çık git bak evde çalacak bişiy bile yok :(

0|0
    0|0
  • Pencereden atlarım .

0|0
    0|0
  • kahrol, pis düşman, al sana bomba

0|0
    1|1
    • Vay, bombalı filan baya kanlı bir saldırıya geçerdin demek. Ama bu durumda kelebekler gibi olamaz, özgürlüğün elinden hemde "hain" yaftasıyla alınırdı.

• bu bir replik sayın gizlenici

• Heee korkudan bana cam açar arkadaş klavye delikanlısı :D

• Hırsız niye bize zarar versin yahu. İstediğini alır çeker gider.

0|0
    0|0
  • uyuyo gibi yaparım

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Hırsızı yakalamaya-öldürmeye çalışırım. Gerekirse de kendim ölürüm..

0|1
    0|0
  • anne-baba-kardeş yok ki.. bittiğimin resmi. bana dokunmasın da evin tapusu iti olsun be..

1|0
    0|0
  • S*carim korkudan ne yapacagim baska

1|0
    0|0
  • Uyuyor numarası yaparım. Cana geleceğine mala gelsin.

1|0
    0|0
  • Diğer uyuyo numarası yaparım ya keser beni o :(

1|0
    0|0
  • kaçarım:((polisi aramaya çalışırım

0|0
    0|0
  • korkudan kendimi yerde bulurdum :)

0|0
    0|0
  • vuruurum neresıne gelırse artık

0|0
    0|0
  • Kaçmaya çalışırım. Dışarıda çığlık falan atarım yardım etsinler diye.

0|0
    0|0
  • bogazını sıkarım :D

0|0
    0|0
  • o an zeyna gibi olurum. predator vs alien gibi olurum.

0|0
    1|0
    • Alien Vs Pradatör 'de kim kazanırsa kazansın kaybeden insandı :))) pek iyi bir çözüm değil :)

• predator 2 de de predator vs alien da da kahraman bir insan vardı. predatorlar sonunda bir ödül veriyordu. çok iyi hatırlıyorum.

• Çığlığı basarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• İşin içinde eşim, annem, babam ve çocuklarım olacak, onlara zarar verecek ha?

Öyle eşim çoluğum çocuğum yok, ilerde öyle bir şey olduğunu var sayarak yazıyorum.

Onun elini kolunu bağlar, gider bir cinsini erkekten kadına çevirmiş (halk dilinde tra****ti) kişiyle aynı odaya sokarım.

Ailem benim her şeyimdir. Hırsız benim aileme zarar verip bazı şeyleri elimden almaya çalışırsa bunu yaparım...

Ardından da onu yatak odamıza sokar, polisi çağırır şikayet ederim.

0|0
    0|0
  • Bir bedende zayıf olan 3 yer vardır. Gözler, parmaklar ve cinsel organ.

Önce temiz bir kafa atarım burnuna. Ne olduğuna fırsat vermeden gözlerini oyarım. (Kur'an' da ellerini kesin diyor.) Sonra da (bu ülkede salak gibi) polis çağırırım. O öfkeyle çenesini de ellerimle ayırabilirim.

Madem serbest kalacak, bari başkasının evine girmesin. Allah için yaparım bunu. Aslanlar gibi yatar çıkarım. Hesabı ahirette sorulur ne de olsa.

0|0
    0|0
    • Gözlerini oymak, güzel düşünce. Dediğin gibi başkalarına da zarar veremez ondan sonra. Allah katında cezası da olmaz herhalde.

• Malum her evde balta olmuyor. ben de kasap değilim hani...

• girdi bizim eve balkondan şerefsiz... 2. kattaki balkona tırmanmışşş gider borusundan... balkon kapısını zorlarken ben uyandım... zorladığı kapının yakın bir yerde bekliyorum ben girsinde ağzını burnunu eline verip polise teslim edeyim... kapıyı açamadı bu şerefsiz tekmeyi bir vurdum kapının camına çift cam olduğu gibi suratına... o acıyla 2. kattan şimşek gibi atladı bende atlıyacak oldum cesaret edemedim... 10 sn de aşağıya indim ama uçmuştu şerefsiz atladığı yere baktım kan revan içinde... neyse 155 i aradım 5 dk sonra geldiler kan aldılar yerden... tespit için herhal...

0|0
    0|0
  • Yatağımın altında böyle günler için duran beyzbol sopam var. Onu kullanarak etkisiz hale getiririm. Sonra da polise teslim ederim.

0|1
    0|0
  • hırısız alırım koltuğa otutururm zavallı herkesi öldürmüş yorulmuştur bir bardak su veririm karnı açsa yemek hazırlarım silahını felan temizlem... Arkadaşım napıcam adam herkese zarar vermiş bana gelmiş sıra bana zarar vermemesi için elimden geleni yaparım

0|1
    0|0
  • Alırım karşıma derim ki; eşime çocuklarıma anneme babama zarar verirken benim ruhum bile duymadığı için seni tebrik ediyorum işinde çok iyisin.

0|0
    0|0
  • Babam benden önce davranır hırsızı vurur ama hadi oda bir şey yapamadı elinde bıçak varmış o varmış bu varmış demem ölümüne girerim ya o ya ben ölürüm ben küçükken bize girmişti babam tıkırtılara uyanmış adamı dayaktan öldürecekti ben bile acımıştım sonra polise verdik noldu bilmiyorum sonrasını

0|0
    0|0
  • önce onu yatak odasına çekerim sonra da kurşunlarım orda öldürünce cezası yok dier türlü ceza yerim

0|2
    0|0
  • Hırsızı yakalamaya-öldürmeye çalışırım. Gerekirse de kendim ölürüm.

0|0
    0|0
  • Diger ;

odamin kapisini kitleyip ne arayacaksa arasin sonra da gitsin diye beklerim,zaten calacak fazla bisey de bulamaz.

0|0
    0|0
  • Hırsızı yakalamaya-öldürmeye çalışırım. baktım olmuyo abi adam kuvvetli sonra Hırsızla konuşur, evimden çık git, sana birşey yapmayacağım derim.

0|0
    0|0
  • normalde o anda vurmuş olsan suça girmez nefsi müdafaa ya girer.zaten ruhsatlı makinem var yakalarım acık korkuturum polis çağırırım hemen teslim ederim

0|0
    0|0
  • a

balkondan aşağı atarım

0|0
    0|0
  • Camdan aşağı atarım polis gelincede kaçarken düştü derim :)

0|0
    0|0
  • afedersinde.. mına korum onun...

allah korusun de lan..

0|0
    0|0
  • Ani olarak şoka girerim, korkup kaçar. Şoka girmezsem de (ani olarak karşıma çıkmazsa ses vs duyarsam) polis çağırırım.

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırar yatak odasına çekerim bir temiz daha döverim. Hızımı alamazsam 1 elde sıkarım orada. Malum yasalar gereği hırsıza el kaldırılmasına sadece yatak odasına girmesi durumunda nefsi müdafaa olarak görülüyor. :)

0|0
    0|0
    • Yinede Allah denk getirmesin ne ben katil oliyim nede başkası sakat kalsın ya da mezarda olsun...

• çıktığı yere geri sokarım ne yapcam pişman ederim doğduğuna ki yakaladım daha evvel binada

0|0
    0|0
  • sadegravur large stdd nin ne oldugunu ögrenir

0|0
    0|0
  • çay demlerim ve türk misafirperverliğinin gereğini yaparım bizde eli boş yollamak olmaz racona ters :)

0|0
    0|0
  • Benim mahremime elin herifi girecek hemde ailemden birilerine zarar verecek bende tamam git diyeceğim öyle mi elimden kaçamaz zaten hayvan gibi koştuğum için yakalayıp etkisiz hale getirene kadar döverim.

0|0
    0|0
  • Elinde her hangi bana zarar verecek birşey yoksa

elimde kurtulma şansı %1 bile değil

anında atlarım üzerine :D

0|0
    0|0
  • annesiyle ölene kadar zina yaparım

1|1
    1|1
  • Hirsizin niyetine bagli :)

0|0
    0|0
  • ailemden birisini öldürmüş zarar vermiş olsa affetmem...

0|0
    0|0
  • Kim kime dum duma bir boğuşma yaşarım! Etkisiz hale getirince de polise haber veririm.

0|0
    0|0
  • G.tüne sinek kaçmış ingiliz atı gibi çırpındırırım

0|1
    0|0
  • balkondan aşağı atarım

0|0
    0|0

0|0
    0|0

• yakalarsam bende ona girerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...