Koşu bandı mı? Pilates mi?

Arkadaslar yardimci olurmsunuz lutfen kafam cok karışık daha 23 yasindaym ve 89 kilodayim malesef zehirli guatrm var bugun sabah tartiya ciktim 89 gorunce bu yasta bu kilo sinirlerim bozuldu moralim alt ust oldu kafaya koydum kesinlikle baslicam spora ya pilatese baslicam ya da kosu bandi almayi dusunuyorum ne yapmam gerekio ya da baska tavsiyeleriniz var mi? hangisi sizce?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• eliptik bisiklet

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kosu bandi al kilo verince pilatese basla cunku pilates kilo verdirmez sıkılastirir senin kilo vermen lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• pilates

0|0
    0|0
  • çok saçma.. 2side ayrı ayrı işe yarar 2 sini yapmanda fayda var :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Sacma olan ne acaba sadece sordum once banda yurycem daha sonrada pilates yapcam cevabimi aldim yani tesekkurler yinede.

• Yaşasın patates :))

0|0
    0|0
  • Koşu bandı ve bol bol kardiyo çalışmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kosu bandi

0|0
    0|0
  • Pilatese başla, açık havada da yürü.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorun kaldigim mah pek guvenilir degil esimde musade etmio disarda yuruys yapmama kaldigm yerde yuruys yapmak icin park olsa o da yok 😑

• 3ay

Evde aerobik falan yap video aç veya dans et 😄
      İstersen yürüyüş bandı al Pilatesi de YouTube dan video açarak yap her seviyeye göre var bir sürü, DVD de alabilirsin Ebru Şallı'nın mesela var güzel DVDleri.

• 3ay

Evt aynen tesekkur ederm mesajin icin :)

• Pilates tabikide

0|0
    0|0
    • 3ay

Kafam cok karisti suanda :D

• 3ay

Oncelikle kilo vermem gerekio ondan sonra sıklaşma olabilir doktoruma gidiorum her ay hap kullaniyorum tedavi 2 sene surer dedi doktorum ve kilo vermem gerektinide soyledi boyle devam ederse Allah korusun seker hastasi olabilecegimi soyledi

• 3ay

O zaman bir spor salonuna gittiğinde rahatszılığını mutlaka belirt

• Pilates

0|0
    0|0
  • Guatir problrmin varsa once tedavi ol
    Yoksa o kilolardan hayata kurtulamazsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Tedavimi oluyorum hap tedavisi goruyorum suanda doktorum 2 sene surer dedi 6 ay gitti bakalim bir ara şok diet yapmistim 4 gunde 4 kilo vermistm onu tekrarlicam galiba

• 3ay

Bende guatirimi aldirtim.
      Ilac duzenin cok onemli kan sonuclarinda problem yoksa
      Duzenli spor ile o kg dan kolay kurtulursun

Yükleniyor...