Umut Bulut transferi hakkında düşünceleriniz?

gelecek yabancı sınırlaması nedeniyle yerli futbolcuları transfer etmek isteyen Fenerbahçe;

Galatasaray'ın 1 yıl daha yeniden kiralamak istediği Umut Bulut'u Fransız kulübünden bonservisiyle birlikte satın almak istiyor.

Sizce Umut Bulut Fenerbahçeye faydalı olabilir mi?

Güncellemeler:
Ben umut'un fenerbahçeye faydasının olacağını düşünmüyorum üst düzey bir forvet değil. Umut' u oynatacağına semihi oynat.

Ayrıca taraftardan yoğun baskı varmış istemiyoruz sakın almayın diye

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• en fazla yedek olur.çok iyi değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Umut sakın gitme oraya,bak beşiktaşa gitsin ama oraya gitmesin allah aşkına gitme Umut,bizi bırakma:(

0|0
    0|0
  • Gelmesin size o Fenerde rahat etmez biliyorum.

0|0
    0|0
  • alamazlar umutu umut galatasaryda yine

0|0
    1|1
  • Umut'un Trabzon dışında hiçbir takıma gitmesini istemem

0|1
    0|0
  • Sanmam egerki giderse hele bu ortamda tepki ceker ama kendi kararı kendi kararı drogba sneijderle aynı takımda oynamak istemezse arkasina bakmadan gider . Gitsin besiktasa trabzona

Sana sole biseyde sorayım sen kendi takimindan oyuncuyu gs da görmek istermisin?

0|0
    1|1
    • drogba iyi oyuncu lafımız yok ama sneijder o kadar iyi değil bence

oyuncusuna göre değişir riera melo gibilerini görmek istemem muslera dany gibi oyuncuları görmek isterim

• oda oyuncusuna göre değişir:)) krasici alacaksanız sevinirim alın sizin olsun gökhan gönülü alacaksanız kızarım

• Bak volkani sevmem ama emre gbi dehil gercek ffbli adam tek kelime edemem sadakatine o yonden taktir ederim her ne kadarda hoslanmasam ama emre ne ise:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Umut her sezon minimum 10 gol atıyor senin genç Semih´in kulübede oturmaktan başka ne yapıyor?Zaten Umut golü koklayan bir forvet değil rakibi yıpratan bir forvet Elmander-Umut yan yana oynadığı zaman rakipler orta sahayı zor geçiyordu

0|0
    1|2
  • bu Aykut kocaman kendi kendine transfer yapaktan korkuyo galiba nerde Fatih terim'in ilgilendiği oyuncu varsa ona kanca takıyo...krasic falan şok etkisi yaratmış galiba boşa bir dünya para gitti diye

0|0
    0|0
    • aykut krasic'i 3 yıldır istiyordu juve parayı basıp aldı biz ibinenin eski formundan eser yok şimdi suc aykutun degil yani juvenin harcadılar elemanı :D

• hayır öyle değil iyi yerli oyuncular sınırlı alper umut gibi. elle tutulur bir yerli oyuncu yok o yüzden yerli oyuncular kapışılıyor

• Aziz Yıldırım aklı sıra gene kendi sportif başarısızlığını bu transferlerle Galatasaraya tepki göstermek istiyor işte ama Ünal Aysalı tebrik ediyorum adam kaale bile almıyoruz diyor . Gelecek sene olucakları söyliyim ben sana GS gene Şampiyonlugu alıcak Fenerde Z.Türkiye Kupasını .

0|0
    0|0
  • ligi bilen bir oyuncu . üstelik kötü oyuncuda değil olaiblir

0|0
    0|0
  • gelmesin sevmiyorum ben o kepcugu :D

0|0
    0|0
    • güldürdün beni:) bende istemiyorum ama yabancı sınırlaması gelecek o zaman napacağız

• Bizim yedek futbolcumuzdu. Fenerbahçe'de ilk on bir de oynar.

0|0
    0|1
  • çok faydalı olur bence hemde çok çok çok keşke alsalar

0|0
    0|0
  • yedekte semih var,

sow bile sol kanat oynuyor

saçma.

aykut kocamanın korkak futbolu 4-4-2 bile oynuyamıyor forvetleri kanat oynatıyor mantık

0|0
    0|0
    • niye! her takım 4-4-2 oynamak zorundamı? sow webo kuyt üçlüsü çok güzel oynuyorlar.

• şampiyonluğu karıştırma şampiyonluğu fatih terim ordu ve mersin maçlarında aldı ;)

• ne alaka, madrid fax çekti diye sevinen taraftarlardan bu beklenir zaten herşeyiniz yalan dolan :D

Yükleniyor...